Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Békéscsabaiak! Dr. Baukó...

Békéscsabaiak! Dr. Baukó Attiláról mi a véleményetek? Bőv. Lennt!

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy miként rendel magánrendelésen, mennyi nála egy vizsgálat, és milyen mint orvos.
2011. szept. 12. 14:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csabai vagyok, de Maczó doktorhoz járok. Bocsi, hogy írtam, de örülök, ha csabaiakat "találok". Kismama vagy?

2011. szept. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
Szia. Igen kismama vagyok:) Tegnap voltam nála, 3-4hetes vagyok:) Rájöttem, hogy nagyon kedves doki. És te? Mennyi idős a pocaklakód?
2011. szept. 13. 13:50
 3/65 anonim ***** válasza:

Tegnap volt 5. napja hogy késett, így csináltam egy tesztet, ami jó erős pozitív volt!:)))) Talán 5 hetes vagyok. Jövő héten megyek a dokihoz. Nem merek korábban mert félek, hogy még nem lát semmit, és attól csak aggódnék!

És Nálad mit látott? Minden rendben? Hány éves vagy, ha megkérdezhetem?

2011. szept. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:
Szia. 32éves vagyok, most várom a harmadik gyermekemet. Szerintem se menjél hamarabb, mert engem is megöl az ideg. Nekem július 29-én volt meg utoljára, menzi szerint több mint hat hetes vagyok. Doki szerint pedig 3-4hetes, és annyit mondott hogy 6mm. Gondolom a petezsák. 3hét múlva kell visszamennem hozzá uh-ra. Annyit mondott, hogy méhen belüli, és idézem: Látja, ott van? 6mm. És mutatta, én csak egy kis fekete foltot láttam. De nagyon félek, hogy most még nem volt szívhangja, mert mint mondta 3-4hetes vagyok, és picike. Te hány éves vagy? Első baba?
2011. szept. 13. 22:29
 5/65 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Biztos minden rendben lesz!!! Én októberben leszek 27 éves, és első baba! :) De olyan fura, mert nem érzek semmit "belülről." Ez normális? Jujj! Annyira izgi! Sok egészséget kívánok, és örömöt! Majd írj, hogy mi van Veletek! :)
2011. szept. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:
Belülről én sem éreztem egyik terhességemnél se semmit csak később,most is csak a hasam van felpuffadva most, olyan mintha már három hónapos lennék. Bár vékony vagyok nagyon. 163cm, és 46kg. A rosszullétek megvannak, mellfeszülés, hányinger, szédülés meg ilyenek. Neked vannak tüneteid? Nektek is sok boldogságot kívánok. Megkérdezhetem, hogy hova valósi vagy?
2011. szept. 14. 11:30
 7/65 anonim ***** válasza:

Csabai vagyok. És TE? Nekem nagyon nincsenek tüneteim, csak a mellfeszülés, meg a hasszúrka. Meg baromi ingerült vagyok, de az nem tudom, hogy ettől van-e. :(

Ja, meg állandóan ennék! :) Úgyhogy megyek is ebédelni! :)

2011. szept. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
Szia. Én is csabai vagyok, a lencsésin lakom. Nyugodj meg, én is ingerült vagyok. Van olyan, hogy a semmiért csak ugy elkezdek sírni, a másik percben pedig már nevetek. Tiszta diló vagyok:)) A hormonok a felelősek ezért, sokan azt mondják. :) Amugy jó étvágyat nektek:) Kíváncsi leszek, hogy mit mond az orvos neked. Melyik nap is mész? Drukkolok, hogy minden rendben legyen veletek.
2011. szept. 14. 12:46
 9/65 anonim ***** válasza:

:) Mi a Kazinczy-n lakunk. Te dolgozol? A másik két gyerkőc milyen idős? Tök jó lenne, ha tartanánk a kapcsolatot, beszámolnánk, hogy kivel mi van, hogy fejlődik a babu. Én csütörtökön megyek a dokihoz, volt hely szerdára is, de nem mertem bevállalni. Inkább később, akkor már hátha több mindent lát.

Te szedsz valami vitamint? Én ma akarok venni folsavat, meg Elevitet. Bár, többen azt mondják, hogy az Elevit nem jó. Korábbi terhességed alatt szedtél valamit?

2011. szept. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:
Nem dolgozom, gyesen vagyok még a kicsifiammal. Most lesz 30-án 3éves. A nagyfiam pedig 12-éves lesz karácsonykor. Jó ötletnek tartom én is, azt, hogy tartsuk a kapcsolatot. A nagyfiamnál szedtem az elevitet, a kicsinél már nem. Helyette sok gyümölcsöt ettem. Most sem szedek semmit. Mindkét terhességemnél nagyon vérszegény voltam, az első fiamnál befektettek, infúzióba kaptam a vaspótlást, a kicsinél pedig az utolsó hónapban két naponta jártam a terhesgondozóba, intravénásan kaptam a vasat. Most nem tudom mi lesz. Majd 3hét mulva megyek vissza, akkor majd megemlítem a dokimnak, hogy vérszegény voltam és szerintem az is vagyok, megkérdezem, hogy mit szedjek rá. A folsavat azt lehet szedni? Én sose szedtem, azért kérdezem. Van is itthon olyan gyógyim. Az a picike sárga színű, ugye? folsav-3 vagy mi a neve? Te azt akarod szedni? Mit szeretnétek, hogy mi legyen a babó? kislány vagy kisfiú? Gondolom mindegy elsőre, csak egészséges legyen. Mivel nekem 2fiam van, én inkább kisfiúnak élem bele magam, mert nem szeretnék csalódni. Bár tök mindegy, csak egészséges legyen, nagyon sokat próbálkoztunk így is, hogy összejöjjön a baby. Nektek hamar sikerült? Férjed nagyon örül, ugye?
2011. szept. 14. 14:05
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!