Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam röntgenen. Ma...

Ma voltam röntgenen. Ma vagyok a 9. Dpo-n. A gerincemet röntgenezték és sajnos fontos volt. Volt valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2017. jan. 26. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm nem tudta,hogy várandós,elment tüdőszűrésre,és egészséges babát szült.Mikor megtudta,hogy babás,azt mondták neki,két lehetőség van,vagy megmarad vagy a sugár miatt elhal.De semmi baj nem lett!
2017. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen ! Remelem semmi gond nem lesz ha pozitív lent a teszt!
2017. jan. 26. 12:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz volt nálam is mint az elsőnél, több mint két éve vártunk a babára, így nem élhettem állandó számolásban, éltem az életem. Tüdőszűrőre kellett mennem, köv. alkalommal pár pozi volt a tesz.

Mostmár 2,5 éves kislányom makk egészséges

2017. jan. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Derekamat röntgenezték, rá 3napra erős pozitív tesztem volt, aztán jött egy erős vérzés voltam orvosnál azt mondta spontán elment... De hogy a röntgen miatt azt nem tudom de pont egybe esett vele...

Ez nem azt jelenti hogy veled baj lesz

2017. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó. Köszönöm a válaszokat. Majd hétvégén kiderül hogy egyáltalán lesz e pozitív teszt. Remelem lesz és semmi gond nem lesz 😊
2017. jan. 26. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!