Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív tesztnél vérzés?

Pozitív tesztnél vérzés?

Figyelt kérdés
Holnap megyek orvoshoz. Ma kellett volna megjönnie, volt is reggel pozitív tesztem, délelőtt pedig pecsételő vérzés. Most is hol van, hol nincs. Valakinél volt ilyen? Mit várhatok?
2017. jan. 30. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát a vérzés nem sok jót jelent. Ha lelkiismeretes a doki, csinál vagy csináltat uh-t, elküld vérvételre 2-szer, 2 nap különbséggel, hogy nő-e a hcg. Ha kevésbé, akkor csak ad progit. Ha egyáltalán nem, akkor semmit nem csinál, csak visszarendel 2 hét múlvára, de szinte biztos, hogy addigra nem lesz meg a baba, akkor se, ha most még megvan.

Látni szerintem még nem fog semmit, én 2 nappal később voltam, mint te, és még akkor is alig volt valami maszat, amiről nem lehetett tudni, micsoda, nem is ígérte biztosra, hogy akár ennyit is látni fogunk.

2017. jan. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kemiai terhesség..:/
2017. jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Pecsételő vérzés mellett simán lehetsz terhes.
2017. jan. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem pontosan igy indult a terhessegem. Nemvart napjan reggel pozi clearblue teszt, majd delelott verzes. El is konyveltem kemiai terhessegnek viszont inkabb pecseteles volt ami elmult masnapra. 2 reggel is ujabb tesztet csinaltam erosodott a csik. Felhivtam a dokit 5 hetes koromra mondta h menjek hozza mert addig a termeszet dont. En annyit csinaltam h addig elmentem 2 vervetelre amibol latszott h progeszteron szint jo es a hcg kozel triplazodott 2 nap alatt.


A termeszet ugy dontott h babacska velem marad, mert 13 hetes vagyok de nem esemenytelen. Verzesek 4, 5.5, 6, 7, 12 hetesen voltak. Utrot hasznalok mega dozisban 5 hetes korom ota. Amugy babacska jol van.


Kivanom Neked is a pozitiv vegkifejletet!

2017. jan. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!