Ez bajt jelent?

Figyelt kérdés

20+4 hetes vagyok. Mar 18.hettol erzem a mozgast.

De tegnap es ma semmit nem erzek egyaltalan.


Bajt jelent? Mar minden hulyeseg megfordult a fejemben :(



2017. febr. 1. 05:23
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Szia! Ne érezd magad hülyén, de szerintem hívd fel a védőnődet mert nekem azt mondták ha 12 órát nem érzem akkor meg kell nézetni hogy miért. De ne aggódj, hátha csak a rossz idő miatt bújt el :) meg aztán az is lehet (ezt olvastam valahol itt) hogy első babánál nem minden nap érzik sokan csak 25. Hét fele lesz állandóan érezhető :) 28 hkm
2017. febr. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 hetesen is volt mikor nem éreztem. Mellé alhasi fájdalmaim voltak, én bementem megnézetni. UH-n mozgott és abból se éreztem semmit. Pedig akkor már 7. hete éreztem magzatmozgást, de jól elbújt.

Olyan picik még ekkor. Simán előfordul. Az említett esetem nekem volt az egyetlen, korábban főleg hideg- és kettősfrontnál volt, hogy egyszerűen nem éreztem 1-2 napig. (Tegnap óta kettősfront van amúgy.)

2017. febr. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem még korai megijedni (úgy értem, hogy korai, hogy 20 hetesen nem baj, ha nem minden nap érzed intenzíven), de én ilyenkor mindenképp kérnék egy kontrollt. Ez lehet akár a védőnőnél szívhang hallgatás (vagy ha van otthon hallgatód, akkor keresd meg vele) vagy kórházban/orvosnál UH kontroll.


Viszont én félős vagyok, mert 2015. novemberében volt egy halvaszülésem. :( De ott már nagy volt a magzat (34 hetes) és egyértelmű volt számomra, hogy az örök aktív kislányom nem mocorog. Emiatt ajánlom a kontrollt. Többségben 20 hetesen ilyenkor mindent rendben találnak!


Írj majd!

2017. febr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek.

Ma mar erzem a babat, hala a jo egnek! Most is mocorog :)

Nagyon beparaztam sajnos ilyen vagyok, mert anyukamnak volt regen egy 25 hetes halva szulese, es mindentol beparazok.

Koszi a valaszokat megegyszer! 😊

2017. febr. 1. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!