Jelenthet ez bajt?

Figyelt kérdés

December 28án voltam orvosnál akkor volt 10 mm és szivhang is, a párom és én azóta kétszer elégítettük ki egymást és mikor nekem volt orgazmusom akkor begörcsölt a hasam mindkétszer, ma volt a 3alkalom és most meg semmi görcsölés nem volt. Nagyon izgulok hogy vajon minden rendben van-e a babával. Legközelebb február 1-jén megyek orvoshoz.


10 hetes vagyok


2017. jan. 15. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem én a begörcsölésnél aggódtam volna és nem akkor, amikor nem történik semmi.
2017. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is.folyamatosan görcsölget a hasam. Nem elviselhetetlenül hanem csak picit. Utánanéztem ilyenmértékű görcsöl nem utalnak bajra. Egyszerűen van akinek a tunetek közé tartoznak. Alltalában a 12.hétre elmúlnak.

Eddig a szexuális életünk nem válltozott. Ugyanannyit és ugyanúgy vagyunk együtt. Van hogy utana nekem is kemény a hasam és pici görcsök vannak. Lefekszem betakarózok és elmúlik.

neked lehet azert múlt el mert lassan közeledsz a 12. Hethez :)

2017. jan. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szedj magnéziumot.

A szex mehet, ha nem, akkor majd az orvos szól, hogy tilos. Normál terhességben semmi gondot nem okoz. Á görcs is normális, az orgazmus növeli a verboseget, ez szintén nem baj.

Ez a negyedik terhessegem, még sosem voltam eltiltva a szextől. Most is 2-3 naponta együtt vagyunk a férjemmel, pedig a nagy hasam miatt ez egyre nagyobb kihívás. :)

Nyugi, nem kell mindenen parázni.

32 hkm

2017. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!