Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 3 hónapja nem jött meg a...

Már 3 hónapja nem jött meg a mensiim. és tegnap este a párom bennem ment el. Terhes lennék? Vagy leszek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 2. 12:15
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
A gúnyos megjegyzésüek mellőzenek... nem azért kérdeztem rá hogy bunkózni keljen egyből... az egy dolog hogy így tettem fel a kérdést más ennél idétlenebb kérdést tesznek fel lehet azokhoz menni gúnyolodnii...
2017. febr. 2. 14:04
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

Uram Atyám... 3 hónapja nem jött meg és gondolom, eleve rajtad van a para, hogy terhes vagy (több tesztet is ezért csináltál, nem?), de még így sem jut eszetekbe gumit húzni. Ilyen kérdésekből következik a második kérdés:

"16 éves vagyok és terhes. A szüleiim tudta nélkül megcsiinálják az abortuszt?"

2017. febr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
19 múltam... a 19.ik szülinapomon csináltuk elsőnek én addig a napig szűz voltam... októberbe megjött a mensim csak késett 2napot utána novembertől nem jött meg, azt gondoltam elsőre h felborult a mensim és amiatt nem jött meg el is mentem dokihoz vele megvizsgált de gyógyszert nem irt ki amivel beindithatná a mensi... máskor amikor voltam dokinál ilyennel irt ki rá valamit de legutóbb még annyit... a héten kértem másik dokihoz időpontot azt hát majd hétfőn tudom meg hogy mi a helyzet....
2017. febr. 2. 17:58
 14/26 anonim ***** válasza:
65%
És miért szexelsz 19 évesen védekezés nélkül? gyereket szeretnél, és a partnerednek van egy negatív AIDS és egyéb tesztje?
2017. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
De sötét vagy!
2017. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Más lány 10 évesen több f....t fogott már mint kilincset és azon vagy ki akadva hogy 19 évesen csináltam elsőnek védekezés nélkül??!!!

Sötétebb vagy mint a feketelyuk...

2017. febr. 2. 18:55
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon sajnálom, hogy itt ennyi rögtön ítélő, bunkóskodó ember van.

Talán lehetsz terhes a negatív tesztek ellenére is.

Kíváncsi vagyok, mit mond majd a másik doki, akihez menni fogsz.

És ha kiderül, hogy terhes lettél, mik a terveid/terveitek?

2017. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Az a nagy igazság, hogy az első együttlét után nagyon fel tud borulni a szervezeted ritmusa. Adj magadnak egy kis időt, sportolj valamit, az sokat segít és mindenképp látogass meg még egy orvost, hiszen két különböző ember sokkal többet lát, mint egy. Remélem minden rendben lesz :)
2017. febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Mikor volt a szülinapod?
2017. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
47%

"Más lány 10 évesen több f....t fogott már mint kilincset és azon vagy ki akadva hogy 19 évesen csináltam elsőnek védekezés nélkül??!!! "


Mesélj kicsilány: a 19 életév mágikusan véd a terhességtől, a lapostetűtől, az AIDS-től, a gonorreától, a trippertől, a méhnyakrákot okozó kórokozótól, ilyenektől?


Vagy a pasid egyébként is mosdik gyakran, és soha, senkinek nem rakja be védekezés nélkül?! Ja, hogy neked mégis ...

2017. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!