Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 3 hónapja nem jött meg a...

Már 3 hónapja nem jött meg a mensiim. és tegnap este a párom bennem ment el. Terhes lennék? Vagy leszek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 2. 12:15
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy véd vagy védene.... nem kell egyből elítélni az embert mert nem úgy csinálja a dolgokat ahogy elvárják vagy ahogy kéne.... talán olyan nagy bűnnek számít mert 19éves koromig vártam a szexxel meg hogy védekezés nélkül csináltuk???

Ha valakinek valami nem tetszik akkor ne kommentáljon...

Utolsó válaszoló esetleg neked lehet valami fertőzésed vagy lehet agykárosult is vagy mellé... nem tehetek arról neked ennyire fáj az élet hogy bele kell kössél a másikba... ha ennyire tudni akarod akkor elmondanám semmilyen fertőzése betegsége nincsen..makk egészséges....

Csak mert nem vagyok huszonakárhány éves meg 30 se már egyből el kell ítélni olyanért ami elsőnek fordult elő velem és kissé parázok...

2017. febr. 4. 13:13
 22/26 anonim ***** válasza:

Ne cirkuszolj, te hülye. Csak egy védekezés nélküli szexból is kaphatsz olyan betegséget, amibe belehalsz.


ÉRTED?!

2017. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Még valami: honnan tudod, hogy makk egészséges?! orvosi papírja van róla, olyan, ami bizonyítja, hogy a HPV-től a HIV-ig mindenre negatív, vagy csak MONDTA, te meg gondolod?!
2017. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ha 3 hónapja nem jött meg és negatív a teszt, akkor biztos nem vagy terhes. Viszont nem szabad védekezés nélkül együtt lenni, ha nem akarsz még gyereket, mert ha besikerül, az nagyon komoly dolog. Ne vedd fél vállról, a te érdekedben mondom.
2017. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Lehet más 10évesen több f...szt fogott mint kilincset,de ők veled ellentétben védekeztek és nem itt kérdezgetik h lehetnek e terhesek 😂

Én 15 évesen vesztettem el a szüzességem de addig hozzám nem érhetett míg nem volt rajta gumi.Pedig akkor még nem volt ennyire elterjedt az internet,csak figyeltem biológia órán meg amikor felvilágosítást tartottak.Úgyhogy ne pattogjál,nem vagy te bolha..

2017. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Az azért durva, hogy itt a sok farokhiányos és hormontúltengéses kismama mennyire neki tud menni egyeseknek... Csak mert néhány kérdésnél úgy megy a fröcsögés, álszenteskedés, észosztás, hülyézés és miegymás, hogy néha én szégyellem magam mások helyett a rosszindulatú kirohanásaik miatt. 16 évesen jöttem össze a férjemmel, 16 évesen már szexeltünk is. ELőfordult, hogy gumi nélkül, megszakítással. Nem kértem tőle orvosi papírt, ő se tőlem... Nem is tartom életszerűnek,hogy ilyet bármelyik tini kér a pasijától, vagy csajától. Vagy van itt a fröcsögők között olyan, aki elment ilyen papírért a nőgyógyászhoz, hátha szükség lesz rá, hátha kéri a pasija, hogy nincs se hüvelygombája, se nem lett hiv fertőzött az előző osztálykiránduláson?! Ugyan már... Mondom még egyszer: 16 éves korom óta szexelek a férjemmel, időnként gumi nélkül és nem kaptam el tőle semmit soha. Ő se tőlem. Mindössze most, 29 évesen történt olyan dolog a szexből kifolyólag, ami miatt orvoshoz kell járnom: teherbe ejtett.


Kérdező: menj el orvoshoz, mert ennyiből itt senki nem tudja megmondani a választ.

2017. febr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!