Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden nap reggel, este, sőt...

Minden nap reggel, este, sőt néha napközben is csuklik a babóca. Valami gond lehet, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
remélem nincsen semmi gond!
2008. okt. 9. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, csak gyakorol az első lélegzetvételre :) Az enyém is sokat csuklik, gyakorlatilag mindennap.
2008. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
más is érez ilyet ennyire gyakran? nem csuklik kicsit sokszor szerintetek? csak az a furcsa h mindig rggel, este, vmikor napközben is.
2008. okt. 9. 21:50
 3/11 A kérdező kommentje:
35. hétben járunk egyébként és már egy jó ideje érzem. nektek kisfiú v kislány lesz a babóca?
2008. okt. 9. 21:51
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Semmi gond nincs, csak egy kicsit mohó, kicsit többet nyel a magzatvízből:))

Mi 36 hetesek vagyunk, Baba szinte minden nap csuklik. Ja, és nekem fogalmam sincs, kit hordok a pocakban, mert hogy csücsül a bizonyítékon a kezdetektől:))

2008. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok. Nekünk kisfiúnk lesz.
2008. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy sokat csuklik, gyakorol a kinti lélegzésre. És a csuklás azt is jelzi, hogy jól működik a tüdeje, mája, veséje.
2008. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nekünk is kisfiunk lesz, köszönöm szépen a válaszokat és a segítséget! boldog babavárást, könnyű szülést nektek!
2008. okt. 9. 23:02
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi hétfőn leszünk 35 hetesek, kislány lesz a drága, nekem is elég sokat csuklik, most is pl.:)

Reggel szokott,meg főleg éjszaka ha felkelek pisilni, visszafekszek és rázendít.:)

Ez nem jelent gondot, sőt! Én örülni szoktam neki, mert tényleg gyakorolja a lélegzetvételt, szóval te se aggódj!

Én csak ilyenkor kicsit sajnálom hogy nem tudok vele mitcsinálni, mert én se szeretek csuklani, gondolom nekik se egy nagy élmény.

További boldog babavárást!:)

2008. okt. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is csuklik elég gyakra, ez természetes:-)

Benyeli a magzatvizet.

2008. okt. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én babám is sokat csuklik és a dokim azt mondta, hogy ez ilyenkor már természetes, ő az idegrendszer fejlődésével hozta összefüggésbe. Egy ismerősömnek meg azt mondta a dokija, hogy figyelje meg mikor csuklik, mert ha evés után, akkor a vércukor szint megemelkedése okozza.
2008. okt. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!