Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhesség hol...

Méhen kívüli terhesség hol fáj? Mit lehet érezni?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, nem vagyok terhes, csak babát tervezünk és beleakadtam egy cikkbe és elég szélsőséges dolgokat olvastam ezzel kapcsolatban. Nem

Bevonzani szeretném, csak érdekelnének személyes tapasztalatok, hisz nem a nagykönyv szerint élünk. Pl. Terhesség alatt menstruáció, nem pont menszi előtt van peteérés stb...

Tehát nem vagyunk egyformák, ezért is érdekelnének személyes tapasztalatok.

Köszönöm az érdemleges hozzászólásokat.


2017. febr. 3. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokszor jelentkezik olyankor vérzés, vagy barnázás.

Alhasi, húzó fájdalom, derék, illetve végbélfájdalom. Nagyon erős szúró fájdalom. Szédülés, vagy esetleg ájulás is előforfulhat.

Azt az ember mindenképp észreveszi, mert sokkal erősebb fájdalommal jár mint egyébként.

2017. febr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Te ezeket tapasztaltad? Ezek a tünetek vannak a nagy általánosításban is.
2017. febr. 4. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. 3 hete mütöttek mèhen kivülivel. 8 hetes voltam. Semmi de semmi tunetem nem volt ami erre utalt volna. Aztan kiderült hogy mèhen kivuli volt....
2017. febr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem jobban vagy. Tervezett terhesség volt?
2017. febr. 6. 11:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Igen tervezett volt. 3 evet vartunk ra...es ez lett a vege....testileg mar jobban vagyok de lelkileg...😐
2017. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!