Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyári (július eleje) babának...

Nyári (július eleje) babának mennyi hosszú ujjú/szárú ruhát vennél/ vettél?

Figyelt kérdés
2017. febr. 4. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Én csak 2-3 db hosszú bodyt vennék legfeljebb. Rugdalózót nem is vennék hosszú ujjút. Az én lányom ujjatlan vagy rövid ujjú bodyban volt nyáron, igaz akkor már pár hónapos volt. A helyedben sok rövid bodyt és kényelmes nadrágokat vennék, de lehet hogy olyan meleg lesz, hoyg nadrág nem is nagyon fog kelleni. Ha meg megbolondul az időjárás és tartósan hideg lesz nyáron, még tudsz venni utólag több hosszú ujjút.
2017. febr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Én is csak pár darab hosszú ujjú bodyt vennék, meg pár kényelmes pamut nadrágot. Ha meg valami hiányzik, akkor elmentek vásárolni. Nekem igaz októberi babám van, de ha előlről kezdeném nem vennék ennyi mindent előre. Mikor már benne van az ember, akkor tudja, hogy mire van szükség. Nagyon sok felesleges dolgot megvettem, és sokminden hiányzott. Így én is akkor jöttem rá, hogy mi kell, amikor már megszületett. Volt, hogy én szaladtam el vásárolni, volt, hogy elküldtem valakit, vagy webáruházakból rendeltem. Szóval szerintem tényleg csak 2-3 db hosszú ruhát vegyél.
2017. febr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van a tescoban, HM-ben, CA- ban otdarabos nagyon jo aron. Vegyel egy 56-os csomagot, az boven eleg lesz kezdetnek.
2017. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
augusztus elején, 30 fokban született a babám. sok napozót vettem neki, de az első 3 hétben fázott, rugdalózóban volt :D
2017. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Tavaly július 5.-én született a lányom,pár db hosszú ujjú bodyt és talpas kisnadrágot vettem csak. Az egész nyarat szinte egy szál bodyban töltötte,vékony kis pléddel takarva alváshoz.
2017. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő kánikulában született. Azt jó, ja tudod, hogy az újszülött még nem tudja szabályozni a hőjét, könnyen lehűl, akár 30 fokban is. Nyáron is lehet hűvösebb, ahogy éjszaka is hűvösebb, van, mint nappal. Szóval nekünk volt minden és kellett is. Éjjelre mindig rugiban voltak.
2017. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel azert tobb hosszu ujjut, mert egy ujszulott még nem ugy "mukodik", mint egy felnott. Fel kell oltoztetni, nem lehet ujjatlanban, mint mi, sot ha csaladi hazban laktok, akkor mindenkepp melegebb ruha kell ra, hiaba nyar van.
2017. febr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyári gyerekem van. Kánikula ide vagy oda, az első hónapban bizony rövid u. body, hosszú u. rugi kombinációban (vékony pamut) volt. Kellett, mert újszülöttként nem tudják rendesen szabályozni a hőjük. 37 fokból érkeznek, a 27 fokos szoba is hideg (akkor még).

Később (2. hónaptól) már csatakosra izzadta magát egy szál pelusban is, akkor már eszembe se jutott bedunsztolni.

2017. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!