Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhesen 3naponta még...

9 hetes terhesen 3naponta még mindig enyhe barnázás?

Figyelt kérdés
6hetesen kezdődött, egy hetet kórházban is töltöttem, egy kisebb haematoma okozta, azóta szigorú fekvés itthon. Viszont 2-3 naponta még mindig jelentkezik enyhe kis barnás folyás, pecsételés. Voltam a héten ultrahangon, nem látszódott a bevérzés, említettem az orvosomnak a barnázásom, de nem mondott rá semmit. Járt hasonlóan esetleg már más is?
2017. febr. 5. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Persze többször voltam orvosnál, utrot kaptam, nem derült ki sokáig mi okozza. Pihenni kellett és szextilalom volt. Majd kiderült méhszájra lóg a méhlepény, talán ez okozhatta. De nem volt semmi gond. Progipótlást azért kaptál?
2017. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem láttak semmi problémát, akkor szerintem nem kell aggódnod. Én 4 hetes korom óta felváltva vérzek-barnázok, állandó kórházba rohangálás ez a terhesség... 14 hetes vagyok, az utolsó vérzésem 2 hete volt, azóta kisebb-nagyobb barnázás. De a baba jól van.


Itt egy összefoglaló cikk:

[link]

2017. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok! Kicsit megnyugtattatok! Persze, kapom a progit a tüszőrepedés óta folyamatosan, plusz rutascorbint szedek.
2017. febr. 5. 20:31
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Ennél többet tenni sajna nem tudsz. Akkor sem, ha a vérzés nem normális terhesség alatt.
2017. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 terhességem volt, mindkettőnél véreztem kissé, és mindkettőnél kaptam progi pótlást. De sajnos az első a 9. héten elhalt. Pedig már egy hete nem véreztem. A másodiknál 6, 9, 16 hetesen véreztem, és igaz korábban a 35. hétre de egészségesen megszületett a kisfiam. Szóval nem lehet tudni, hogy miért. Ha neked volt hematomád akkor lehet hogy még mindig valahogy az ürül ki. Nekem sem tudták soha megmondani miért vérzek és nekem nem volt hematomám. Pihenj sokat szigorúan! Szurkolok neked hogy minden rendben legyen!
2017. febr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, a második terhességedben, amikor még a 16.héten is volt vérzésed, akkor meddig kaptad a hormonpótlást és milyen adagban?
2017. febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves és biztató szavakat!!! Én is azt érzem, h ennél többet nem tudok tenni, mint hogy beszedem a gyógyszereket és fekszek. De borzasztó ez a bizonytalanság. Csak reménykedni tudok.
2017. febr. 6. 14:57
 8/10 anonim ***** válasza:
9.45-ös vagyok. Én akkor már a 16. héten már éppen nem használtam a progi pótlást. A 14. héten elkezdtem csökkenteni és a 16. héten már egyet sem használtam. Lehet épp emiatt volt. De nem mondták hogy tovább kéne használnom. Olyan idős terhesen már nem sok szerepe van a pótlásnak.
2017. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta egy igen neves nőgyógyász, hogy még a koraszülés megelőzésében is van létjogosultsága a progeszteronnak.
2017. febr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
több hétig tartó (hetente egyszeri alkalommal jelentkező) barnázás nekem végül a 9 héten uh-n megállapított vetélést okozott.
2017. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!