Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha lapos, izmos (sportos)...

Ha lapos, izmos (sportos) hasam van hány hetesen kezd látszani a pocim?

Figyelt kérdés

Úgy hogy már egyértelmű...

Nem tudom hogy az erős hasizom jobban "tartja" a hasat vagy pont a lapossága miatt mivel nincs zsírréteg, előbb fog látszani. 😊


2017. febr. 6. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen változó, hogy kinek mikor látszik és az, hogy neked sportos, izmos, nem garantálja se azt, hogy hamar kerekedik, se azt, hogy kesőbb. Leginkább attól függ, hogy hol tapadt meg a méhlepény és az is sokat számít, hogy puffadsz-e az ételektől. A puffadás miatt nekem például óriási 16 hetesen a hasam, ruhában úgy nézek ki, mint egy félidős kismama.
2017. febr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Meg attól, hogy milyen a termeted.

A 160-at alulról súrolom és már jó pár szemfüles (többgyerekes) munkatársam akkor kiszúrta, amikor még alig száradt meg a teszt.

2017. febr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alkati kérdés. 158 cm vagyok, 12 hetesen már a puffadás miatt látszódott, pedig előtte sportos,lapos hasam volt. Miután elmúlt a puffadásos időszak, a 20-ik hét körül kezdett gömbölyödni, a végére meg már a lábfejemet sem láttam :D
2017. febr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Alkati kérdés, de erősebb, feszesebb hasizommal, első baba esetén, pláne ha nem vagy alacsony, akkor valósínű, hogy 20 hét felett fog egyértelműen látszani.
2017. febr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem elég erős hasam volt, és kb. 20 hetesen kezdett látszani a pocakom, akkor vettem az első terhesnadrágot is. 170 cm vagyok, és 55 kg voltam, amikor terhes lettem.
2017. febr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
172 cm magas vagyok és 58 kg.
2017. febr. 6. 12:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Első gyereknél nem sportoltam előtte, lapos volt a hasam, de nem izmos. Egyértelmű a 20.hét után lett. Másodiknál kockás hassal kezdtem a terhességet (170cm, 53kg) és a 15.héten már egyértelműen látszott, hogy nem híztam, hanem terhes vagyok.
2017. febr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a nővérem max 160centi kb 50kiló volt az első fiával. többnyire izmos testalkat, neki 24-25hetes koráig semmi nem látszott, után egy hónapon belül hatalmasat nőtt a hasa.

én 170centi és 55kiló voltam, többé kevésbé edzett és már 15-16hetesen kerek hasam volt, egyértelműen látszott ruhában is. most s terhes vagyok, fele olyan kondiban mint az első terhességnél és most is olyan 16hetesen látszott, feszes pólóban.

2017. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!