Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha, több kisgyerek van a...

Ha, több kisgyerek van a családban, ugyanahhoz az őssejtbankhoz mentetek ( ha levetettétek)?

Figyelt kérdés
2017. febr. 8. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi nem mentünk, mert megnéztem a szerződést a-tól z-ig és megállapítottam, hogy jogászként nem írom alá, ugyanis olyannyira védte magát a cég az ügyfél kárára, hogy az már fáj. Nem mondom, hogy drágább pénzért nincs megbízhatóbb őssejt bank, de én valahogy kamunak tartom ezt az egészet. Pénzlehúzás.
2017. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Melyik cég volt ez? Az is jó, ha privátban irnád meg, ha itt nem szeretnéd. Köszönöm.
2017. febr. 8. 11:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsonek teljesen kamu az egesz. Biztos forrasbol tudom mert 10 eve kulfoldon elek es Brusszelben is eltem ott szulettek a gyerekeim ( ugye ott taroljak az ossejteket)

Szoval szerettem volna kerni szules elott beszeltem is a nogyogyasszal es az orvosokkal es mondtak persze leveszik. Kerdeztem mennyibe kerul majd tarolas stb..neztek ram ertetlenul. Kozoltek hogy leveszik az ossejtet de azt nem nekem teszik el hanem leadjak es ha esetleg szuksegem lenne ra vagy barkinek akkor adjak. De nem a tiedet kapod vissza ez nem szervkereskedelem es ezert nem is lehet penzt kerni. Elmondtam Magyarorszagon ez hogy mukodik es csak neztek! Bepipultam es irtam az otthoni intezetnek hogy akkor ez hogy is van es teljesen terelo valaszokat kaptam nem tagadtak de nem is erositettek meg azt amit irtam. Szoval felhaborito hogy otthon ezert penzt kernek es tarolas dijat stb...oriasi kamu az egesz

2017. febr. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok, de ez nem igaz.

Alaposan el kell olvasni, beszélni a tanácsadókkal, utána járni.


Ne legyen rá szükség, de ha mégis, az ember ne utólag verje a fejét a falba, hogy miért nem vetette le.


A te gyereked őssejtjét meg nem adják másnak, csak Neked, te fizetsz érte, levételért, tárolásért, stb.


Kérdező, a Cord-ot javaslom, az egy olyancég, akik szükség esetén x ezer euroig a szülő kiutazásába is adnak pénzt.

2017. febr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az miért jó, hogy leveszik az őssejtet, odaadják másnak ( ami jó, csak rakjanak félre nektek is)......és mi van akkor, ha amikor éppen nektek lenne szükségetek rá, akkor éppen senkié nem jó? a tiétek meg jó lett volna, ha hagytak volna...legyen meg az Úr akarata? :(
2017. febr. 10. 20:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki köt ilyen szerződést, meglátja. Benne van minden adat a gyerekről, az, hogy a levett mennyiség hány kilóig elég, stb.

Ezt nem adják másnak, Nektek tárolják.

2017. febr. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!