Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győrben a 38. hét körül már...

Győrben a 38. hét körül már nincs uh? Nagyon kíváncsi lennék a babám méreteire, mivel állítólag nagy baba lesz.

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 06:29
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha van orvosod akkor kérhetsz tőle, ha nincs, akkor nem tudom.
2010. máj. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
engem agyon paráztattak, hogy nagyon nagy gyerekem lesz. kb 4,5 és 5 kiló közé jósolták. 3,9 kg volt születésekor a kiírás napján.
2010. máj. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Ez szerintem ökörség,mert a 36. hét után még kötelező egy uh-t csinálni,hogy ellenőrizzék,minden rendben van e,mekkora a kicsi,a lepény nem érett e el,...!!
2010. máj. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
15:31...mármint mi ökörség?Nem értem mire gondolsz...
2010. máj. 8. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Az,hogy van ahol nem csinálják meg az utosó uh-t. Pedig kötelező-lenne.
2010. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Győrben 32. hét után nincs uh, csak akinek indokolt. Nekem keveset mozgott a baba ezért nézték meg a 38. héten, aztán a 39-en meg is született.
2010. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3-4.válaszadó vagyok

nekem sem csinálta meg a helyi féreg az uh-t,pedig a védőnő már 2x is 3 cm-es betűkkel írta a kiskönyvbe,hogy csináljanak. Az eredmény az lett,hogy ici pici súllyal született meg a lányunk(időre született),mert túl érett volt a lepény,ami a szülőágyon derült ki. Amikor a helyi férget kérdeztem,miért nem csinálja meg az utolsó uh-t,és a lepény érettségre hivatkoztam,akkor azt felelte,ha elöregedett volna a lepény,akkor a ctg mutatná,hogy gond van. Ehhez hozzá kell tennem,hogy a berendezés öregebb,mint az Országház-a ctg éppen úgy,mint az uh.

2010. máj. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!