Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandó hányinger és fáradtság...

Állandó hányinger és fáradtság, álmosság ellen lehet valamit csinálni? Vagy túl kell élni?

Figyelt kérdés
3. Babámat várom de ilyen rosszul egyikkel sem voltam. A hányinger szinte egész napos, és olyan fáradt vagyok állandóan hogy alig tudok bármit is csinálni. Pedig a másik két kicsi ( 4 és 2 évesek) gyerek miatt muszáj lenne összeszedem magam. Vmi ötlet? 7 hetes vagyok és egy hete kezdődött.
2017. febr. 12. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem b6 vitamint ajánlottak, de sokat nem ért. Én most vagyok először terhes, de mostanra a 14. hétre múlt el a hányinger. Hétvégente délután azért néha szunnyantok egyet, de nincs az a szörnyű kimerültség. Túl kell élni.

Esetleg nem azért lehet mert a terhesvitamin amit szedsz attól vagy rosszul? Álmosság ellen sajnos semmi sem jó. Én egy ebédet nem tudtam megfőzni, karácsonyra a pogácsát ülve szaggattam :D

2017. febr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gravidát szedek. Megpróbálok majd másikat, de 90 db- osat vettem, kidobni meg nem akarom.
2017. febr. 12. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az 5.heten kezdodott az elso 3het szornyu volt annyira ehes voltam,hogy sirni tudtam volna de semmit se kivantam es 2percenkent jott az inger mivel hanyni mar nem tudtam semmit. Most a 10.heten vagyok. Minden letezo dolgot kiprobaltam, de semmi se segitett. Kicsit jobb de meg mindig hanyok talan mar kicsit hozzaszoktam. Remelem 2het mulva elmulik. Neked is csak kitartast tudok ajanlani.
2017. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Túl kell élni, nekem mindhárom terhességem első 15 hete így zajlott...hánytam, nem ettem, aludtam, égett a gyomrom :( Borzasztóan nehéz volt :( De most van 3 gyönyörű gyerekem :)

Kitartást!!

2017. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a gravidától voltam rosszul mikor váltottam másikra sokkal jobban lettem. Nem múlt el teljesen, de csak reggel voltam rosszul. Ne dobd ki de próbáld ki hogy pár napig nem szeded. Legalább kiderül hogy az okozza e. Nekem utána a Czeizel féle vált be. A gravidat meg ami maradt akkor szedtem mikor már megszültem. Akkor nem okozott gondot.
2017. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mommer válasza:
nem voltam még vàrandós, csak az àlmossàgra figyeltem fel, voltam olyan pszihés àllapotban hogy szinte àllva is elaludtam bàrhol! nekem napi 3-4 magneB6ot írtak ki, szedtem is rendszeresen, jól meg is híztam! de bevàllt, azóta csak sima magnéziumot szedek és sok vitamint eszek :) remélem segítettem és egészséget szeretetet a sok pocaklakós csalàdoknak
2017. ápr. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!