Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első terhes vizsgálaton...

Első terhes vizsgálaton hogyan vizsgál meg az orvos? Férjem jelen lehet?

Figyelt kérdés

Hat hetes leszek kedden, amikor megyek. Első baba lesz.

Ugye nem okozhat gondot a vizsgálat a babának?

Melyik ultrahaggal vizsgál, hasi v. hüvelyi?


köszi


2010. máj. 8. 21:28
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

De aranyos és figyelmes vagy!!!

Majd írok!

2010. máj. 11. 14:35
 22/26 A kérdező kommentje:

Itt vagyok!

5 hetes a baba az uh szerint. Két hét múlva megyek vissza.

Szívhang még nem volt, talán majd már legközelebb.

A férjem most így nem is jött be.

Olyan jó érzés volt látni a kicsi foltocskánkat! Mert még csak egy 10 mm-es fekete folt volt látható. De majd később...

köszi a sok segítséget

2010. máj. 11. 20:49
 23/26 anonim ***** válasza:

08.51-es vagyok és gratulálok! Szívből örülök, hogy minden rendben van.

Én is direkt korán mentem, mert féltem a méhenkívülitől. Nekem sem volt szívhang. Engem is 2 héttel később rendeltek vissza, akkorra már volt szívhang is. Csodálatos érzés volt, emlékszem! :)

Minden jót Neked, és vigyázz magatokra!

És írj majd, hogy mi újság, minden rendben van-e.

És üdvözlünk a kismamák között :)))

2010. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
08.51 megint, azt elfelejtettem megkérdezni, hogy végül hasi vagy hüvelyi UH volt?
2010. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Olyan aranyos vagy!!!

Hüvelyit csinált és kézzel nem is vizsgált.

Majd írok még ide.

Te mennyi idős vagy, és a babád?

szia

2010. máj. 12. 04:55
 26/26 anonim ***** válasza:

08.51-es vagyok.

Akkor Neked hüvelyi volt. Hm, tényleg orvosa válogatja. Nekem hasi volt végig. De a lényeg úgyis a baba, hogy ott van, és jó helyen van Nálad is :)))


Első babát várjuk, én most vagyok 35 hetes. Nekem rengeteg kérdésem volt a terhesség alatt végig, és tudom, hogy sokat jelentett az, amikor másoktól itt segítséget kaptam. Pl. a vizsgálatokról, az eredményekről, stb. Ezért próbálok meg én is segíteni másoknak, mert ez jó dolog :)

4 hét múlva lesz programozott császárom (szemem miatt), és Dalma lesz a kislányunk neve.

Én nagyon szeretek terhesnek lenni, sok szép és új dolog történik. Az első UH, az első szívhang, az első magzatmozgás... szerintem tudatosan érdemes megélni a terhességet :)

Neked akkor most van 2 hét pihi, utána újra orvos, s hallhatjátok a szívhangját, csodálatos! Utána pedig majd mész a védőnőhöz (lakhely szerint), aki kiállítja a kiskönyvet.

Egy nagy "utazás" elé nézel az elkövetkező 8 hónapban és az utazás végén egy tündéri picike babát ölelsz majd a Pároddal együtt. Az élet legszebb ajándéka.


Szeretettel üdvözöllek,

Myra

2010. máj. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!