Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti lemondanátok ezért a 4D UH...

Ti lemondanátok ezért a 4D UH időpontotokat?

Figyelt kérdés
Még csak 18 hetes vagyok, de már 9x volt nálunk UH különböző okok miatt (vérzés, ügyelet, 5-8 hét között minden héten ránk nézett a doktor, mert bizonytalan volt, hogy jól fejlődik-e...stb.). A 12 hetes UH-ot is megcsináltattuk ezért a klinikain kívül magánban is; és most a következő genetikát is szeretnénk náluk 4D-vel együtt. De: múlt héten vérzés miatt ügyeleten voltunk, megint volt UH. Ma az alapbetegségem miatt hasi UH-om volt, és a doktornő -kedvességből, nem a mi kérésünkre- megmutatta nekünk a babát, és a szívhangját. 4D-re meg hétfőn mennénk. Aggódom, hogy szabad-e ennyiszer UH-ozni a babát... Tudom, hogy a tudomány mai állása szerint nem káros; de az ajánlások is úgy szólnak, hogy a minimumra kell törekedni. Ti hogy döntenétek?
2017. febr. 22. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
A minimumra torekednek.
2017. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Mivel ez a következö egy fontosabb vizsgálat lesz, így erre azért elkellene menni.


Ez nem genetikai, hanem fertözéses, betegségeket néznek, pl farkastorok, nyúlszáj, szív, máj stb.. rendes fejlödése. Erre azért lehet szükség, mert ha rosszul fejlödik, akkor majd egy specko klinikán kell megszülnöd, hogy rögtön tudják mütteni a babát. Külföldön pedig ilyenkor még az anyai hasban is megmüttik(ugy tudom Mo-n ilyen még nem csinálnak).

2017. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem hinném hogy árt. Így is úgy is elmennetek nem valamikor? Bár állítólag a 26. Hét környéke a legjobb 4dben.
2017. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Ha csak babamozi lenne, akkor nem mennék. Ha orvosi indoka van, akkor mennék.
2017. febr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem a mozizás miatt mennénk, hanem a genetikai szűrés miatt. Sajnos a klinikán nem fogadják el a 4D-s magánvizsgálatot (Hepinet), -pedig ott sokkal alaposabban lemérik, jobban elmagyaráznak nekünk mindent; ezért megnyugtatóbb is nekünk-; de a 20. héten e miatt ismét mennünk kell a 'hivatalos' klinikai UH-ra is. Viszont utóbbiról tudom, hogy kutyafuttában megy, senki nem mond nekünk semmit, és a nemét sem igazán keresgélik; pedig szeretnénk megtudni...
2017. febr. 22. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!