Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet? Nagyon aggódom!

Baj lehet? Nagyon aggódom!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, mivel 10 hetes terhes vagyok és ma reggelre elmúlt a mellfeszülés és mintha nem lenne olyan kemény se mint eddig, annyira aggódom volt már 2 vetélésem és teljesen parás vagyok :( + most még görcsölök is. Jövőhéten csütörtökön mennék ultrahangra vagy menjek hamarabb?
2017. febr. 23. 08:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nyugi! Lassan enyhülnek a tünetek ahogy közeledik a 12.hét. Ebből nem kell rosszra gondolni,ha nem görcsölsz nagyon erősen ill.magmézium,pihenés hatására enyhül és nem vérzel akkor nincs baj. De ha megnyugtatna akkor bemehetsz a dokihoz,mond,hogy nagyon görcsölsz és megnéznek. 33hkm
2017. febr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát a tünetek jönnek-mennek, alapból nem lenne gond, hogy eltűnt a mellfeszülés, mert ez normális.

A görcs is normális amíg nem vérzel mellette, és elviselhető.


Viszont 2 vetélés után én biztos elmennék előbb. Hogy megnyugtassam magam.

2017. febr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm próbálom nyugtatni magam :)
2017. febr. 23. 08:26
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha épp nincs tünet, az nem probléma, de ha rendesen görcsöl a hasad, mindenképp menj el előbb orvoshoz.
2017. febr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor abbamaradtak a nagyon erős tünetek 1-2 napra, aztán visszajöttek, semmi baj nem történt. Mivel folyamatosan hányok, egyértelmű volt a tünetek megléte, vagy hiánya.
2017. febr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) mostmár nem görcsölök vettem be magnéziumot és a gyomrom is megint kezd fájni mint eddig. Viszont a mellem még nem feszül.
2017. febr. 23. 09:48
 7/16 gabriell88 ***** válasza:
Nekem is sok vetélésem volt, de mostmár 17 hetes vagyok. Hétről hétre jobb lesz. Kevésbé fogsz parázni. Én is így voltam az elején, ráadásul nekem feküdnöm kellett 12 hétig. Vokt olyan, hogy egyik héten fájt a mellem násik héten semmi, sőt nekem alig volt émelygésem is. Szóval minden hétennalig vártam, hogy dokihoz jussunk és láthassam, hogy van.De őnagysága mindig bebizonyította, hogy no para mami mert jól vagyok. Mostmár csak ritkán tör rám az aggódás, de olyankor arra gondolok milyen lesz majd ha megszületik és rám nevet. Ez megnyugtat 😊
2017. febr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt öröm volt olvasni, annyira bízom most az én pici babámban érzem, hogy most más és még is annyira féltem őt. Alig várom, hogy a karjaimban tartsam őt :)
2017. febr. 23. 10:23
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia nekem is volt 2vetélésem sőt ez a terhességem sem volt problémamentes de a megérzéseknek általában van alapja ha azt érzed jól lesz biztos hogy úgy lesz most valahogy én is éreztem :) nekem sokat segített hogy beszereztem egy szívhangfigyelőt. Minden nap megkerestem a kis szívét a 9.héttől így sokkal könnyebb volt átvészelni az elejét most már akrobatikázik rendesen az én 30hetes kis hercegem :) ne aggódj minden rendben lesz :)
2017. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ne aggódj a mellfeszülés miatt, nekem is elmúlt kb a 10. héten egy időre. Ha ez megnyugtat még vissza-vissza fog jönni és még rosszabb lesz. :D Amíg nem nagyon erős, a görcs is normális, készül bent a hely a babádnak. Sőt, még ilyentájt lehetséges, hogy el fog kezdeni a hüvelyed is szurkálni. Attól szintén marhára megijedtem de az is normális. Nekem is volt vetélésem ezért ugyan ezeken én is nagyon paráztam. Már 31 hetes terhes vagyok és eddig semmi baj nem volt. :) (kop kop kop) Volt, hogy kétségbeesve mondtam a férjemnek, hogy biztos megint baj van, mert nem vagyok már rosszul. Másnap bepótoltam és olyan kutyául voltam, hogy menni alig bírtam. :D Szóval próbálj megnyugodni és pihenni.

Viszont ha bármikor nagyon aggódsz inkább menj el orvoshoz/ügyeletre/hívd fel a védőnődet mert sokkal jobb ha megnyugtatnak, mintha szétparázod magad. :)

Boldog babavárást kívánok! Hipp-hopp el fog telni az idő és azon fogsz aggódni, hogy mindent időben beszerezz. :)

2017. febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!