Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Szóval már egy ideje próbálkozunk párommal sajnos sikertelenül. Most viszont az utolsó menstruációm 3 napig tartott , mikor amugy 7 napos és elég sok szokott lenni. Ebböl 2 nap semmi se volt csak barna folyás ami a betétig el se ért,egy napon pedig csak egy minimális piros árnyalata volt. Semmi tünetem nincs csak azóta alhasi szurka főként bal oldalom. Olyan mintha meg akarna jönni. Sürün járok pisilni,meg állandoan olyan mintha ki lennék száradva. Nem tudom hogy ez egyáltalán jele lehetne e a terhességnek,csak eddig ilyen még nem volt. Az a 3 napos havim 2 hete volt. Tesztet még nem akarok mivel szerintem korai lenne. Szerintetek?

2017. febr. 23. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha védekezés nélkül szexeltél akkor mindig van rá esély hogy Terhes legyél. Csinálj néhány nap múlva egy terhességi tesztet.
2017. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Biadzseni válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, alhasi fájdalmaim vannak, sűrűn járok pisilni, fáradtság gyötör, van amikor nappal alszom, de van amikor nem viszont éjjel mindig fel kelek, van hogy 20 - 30 percenként! A mellem is meg nőtt és feszít, érzékeny!
2017. febr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én most még nem is reménykednék terhességben, ha nem 3 napos lett volna az a kicsi "havim". Most ugy döntöttem, hogy megvárom megjön e 2 hét mulva a következő. Ha nem akkor tezstelek. De remélem nem fog. :)
2017. febr. 24. 13:40
 4/5 anonim ***** válasza:
de most komolyan 300 Ft egy teszt...inkább vársz ?
2017. febr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Teszteltem. Sajnos negatív, megint... Majd legközelebb :(
2017. febr. 25. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!