Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatokra lennék kíváncs...

Tapasztalatokra lennék kíváncsi! Történetem a következő egy hét késéssel teszteltem halvány pozitívan majd ma 4nappal később még mindig ugyanolyan halvány pozitív az újabb tesztelésnél. Valaki volt így? Jövő pénteken megyek az orvoshoz.

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 12:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Pénteken késő délután elkezdtem verezgetni es be is mentem a kórházba de sajnos valoszinuleg mar akkor halott volt a baba bár addig el sem jutott mert csak petezsakot lattak.Mindenesetre kaptam gyógyszert vérvétel uh de egyre jobban vereztem es végülis görcsölés nélkül kiurultem.Végülis nem volt jo jel a teszt igen azért írom le hatha valali olvassa es pont ilyen helyzetben van.Egyébként van már két lanyom es veluk rendben volt minden az elejétől a végéig es talan ha nem is most de összejön egy kisfiú is.Köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 28. 20:38
 12/12 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom...
2017. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!