Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl? Vagy jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl? Vagy jogosan esik szarul?

Figyelt kérdés
Sziasztok én 16/L barátom 18. Most mondta, hogy kimenne nyáron Olaszba a barátaival, nyílván bulizni. A barátai lányokból is áll. Tavaly nyár elején (egyben a kapcsolatunk elején) 2x csalt meg, igaz nem volt jó a kapcsolatunk ,de ezután volt egy egynapos szakítás aztán békülés majd egy rendes kapcsolat. Aztán fél év után szakított velem, hogy ő már nem szerelmes és, hogy már bulizni is akar és a saját útját járni. Erre egy hónapra megkeresett és kibékültünk. most 2 hónapja minden klappol és szuper. De nagyon félek, hogy nyáron megcsalna. Ti mit gondoltok?
2012. ápr. 26. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy megcsaljon nem kell Olaszországig mennie... Szerintem nem bánik túl kedvesen veled


21N

2012. ápr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ahogy nekem mondta, mintha csak annyit láttam volna belőle , hogy hé megyek megcsalni. :( egyszerüen nem tudom elképzelni, hogy ott ne csajozna.
2012. ápr. 26. 18:45
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem, neked is menned kéne olaszba!

egy rendes pasi viszi a barátnőjét is, milyen kapcsolat ez ?

szerintem csajozni fog, különben vinne téged is...

el sem bírom képzelni, hogy valaki velem jár, és ilyen eseményeknek nem lehetek része az életében, ez annyira alap.

nem kell együtt wcre járnotok, de azért nyaralni elmenni a másik nélkül, pláne haverokkal...nem lesz jó vége..

2012. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem ha ennyire megbízhatatlan beszélned kéne vele 1. arról, hogy bánt téged a viselkedése, ha nem javul a helyzet akkor nem várnám meg a helyedben, hogy megint dobjon...
2012. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 lala98 ***** válasza:
egész biztos,hogy megcsalna téged.ha eddig megtette,továbbra is megfogja.ha annyira szeretett volna téged,akkor nem törte volna össze a szívedet,ennyit erről.szerintem lépj túl rajta,neked is jobb lesz úgy!
2012. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát mi az hogy téged nem visz olaszba? Milyen barát az ilyen, szerintem te csak két szex közti szexre kellesz neki, hagyd el, ne legyél hülye és keres egy olyan fiút aki tényleg szeret, ezt a bunkót meg felejtsd el.
2012. ápr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 I am God ***** válasza:

Nem mind 1 hol csajozik? Ha megcsal akkor otthon is megcsal hétvégén amikor bulizik, nyáron meg pláne.

Ha te ezt így türöd, és mindig megbocsájtasz, akkor nemkell csodálkozni, hogy a fejedre szarnak.


Tanács: Szakítsatok, mert úgyis megcsal. Ne vedd sértésnek, de nem tünsz egy okos lénynek, és ha GYK-n kell ezt a kérdést feltenni akkor nagy bajok vannak agyban.

2012. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi a fenének békültél ki vele ennyiszer? Magadra vess. Naiv vagy.
2012. ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó h*lye vagy már megbocsáss, kétszer megcsal és te ezek után még együtt vagy vele? Ha 1x csal meg már az sem elfogadható szerintem, de ha nagyon szereted még 1 esély, de 2x? plusz még utána szakít is? Hát kész. Maradj vele, azt élvezd, hogy mással is k*fél orrba szájba.
2012. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy másik csaját csalta meg veled néhányszor, csak te hiszed azt hogy jártok.
2012. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!