Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mikor kezdek el hízni? 15/F

Mikor kezdek el hízni? 15/F

Figyelt kérdés
Sziasztok, jelenleg 60kg vagyok és ~180cm. Azt szeretném kérdezni, hogy mikor kezdek el hízni, mert pl. 1-2 éve 54 voltam, és most meg 60-nál ragadtam le és 1-2+ t se tudok felszedni. Ahogy eszek valamit fél órával rá mosdóba kell mennem, és megint ugyan ott vagyok.. A barátaim se ennyire vékonyak ezért rosszul érzem magam általában, szeretnék felszedni mondjuk 5-6 kilót min. Rendszeresen eddzek, heti 5 napot. Szerintetek ez korhoz kötődik, vagy mit kéne csinálnom, hogy legyen valami változás? Köszönöm a válaszokat!

2017. febr. 14. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Korhoz kötött is lehet az ennyi idős emberek sokszor pálcikák. Én is nagyon vékony voltam ennyi idősen meg az öcsém is. A mosdós dolog kicsit aggasztó mondjuk. Minden étkezés után kiadod ?
2017. febr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Híg a székleted vagy normális állagú? Minden evés után menned kell?
2017. febr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sza.ul edzel ...
2017. febr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy túlzás, hogy fél órával, de általában naponta, vagy naponta 2x kell wc-re mennem, és arra tudok gondolni, hogy ez akadályoz.. Még gondolkodtam hogy veszek fehérjét és az edzés mellett "bevenném" napi szinten, mit gondoltok arról?
2017. febr. 15. 16:58
 5/6 anonim válasza:
Szia! A 60kg 15 évesen nem rossz 180 cm-hez, mivel gondolom nemrég kezdtél el sokat nőni. Most már csak keveset fogsz nőni és elkezdesz testesedni, férfiasodni. A napi 1x széklet normális.
2017. febr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem :D Köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 16. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!