Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet belőlle baba? 12 napja...

Petra Székelyne kérdése:

Lehet belőlle baba? 12 napja nem jött meg a menzim és csináltam egy terhességi tesztet pozitív lett.

Figyelt kérdés

Elmentem az orvoshoz tudtam jól hogy korai a terhességem elvégezte a hüvelyi uh-t és mondta h a méhjfal meg van vastagodva és h lát egy 3mm-es petezsákot. De még nincs benne semmi. Kb én úgy számoltam h 2,5-3 hetes lehetek. Szerintetek lesz ebből baba vagy sem? Most van az első terhességem még eddig soha nem voltam. Tünetek még csak annyi h menim óta mióta meg kellet volna h jöjjön azóta görcsölök meg most 2 napja feszűlnek a melleim. Válaszotokat előre is köszönöm.


Üdv:Petra



2017. febr. 2. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön meg és pozitív a teszt az terhességet jelent. Viszont az utolsó menstruációtól számolják a terhességi heteket, úgyhogy most 5-6 hetes lehetsz.
2017. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
3 hetes terhesség nincs,mikor kimarad a mensid már 4 hetes terhes vagy (ugyanis az utolsó menstruáció első napjától számoljuk) Ha a teszted pozitív és petezsák is van már akkor bizony terhes vagy. Ne aggódj,szerintem csak korán mentél dokihoz azért nem látott mást. A görcsök normálisak,míg nem nagyon erősek és nem vérzel vagy barnázol,szedj magnéziumot az enyhíti. Boldog babavárást! 30hkm
2017. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Mifele kerdes ez?? De most komolyan...nojjetek fel mielott kefeltek,es teherbe estek Uramatyam!

12Napja nem jott meg,+terhessegi teszt pozitiv+a doki megmondta hogy megvan vastagodva a mehfal,es petezsak is van benne ez= terhesseg,es meg kerded?es 2.5,es 3 hetes tergesseg nincs,ugyhogy biztos hogy tobb vagy!

Sajnalom a mai kolykoket,hogy ilyen "anyukajuk"lesz.

2017. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nemhogy lehet belőle baba. Terhes vagy.

Ha valaki terhes, akkor első jelként kimarad a vérzés, jelentkezhet mellfeszülés, van, akinél a "mindjárt megjön" érzés, ha tesztel, pozitív a teszt és a terhességnek vannak különböző szakaszai, a fejlődésnek is van folyamata, aminek az egyik első lépése, hogy van petezsák. Az már egy másik dolog, hogy bármi történhet, a terhesség bármi miatt sajnos megszakadhat és akkor nem fejlődik tovább a dolog, de jelen pillanatban te terhes vagy és ha minden oké, akkor tovább megy a folyamat, aztán lesz szikhólyag, majd pedig kb. 2 hét múlva már szívhangot is lát az orvos.

2017. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Szia Petra. Ez a kérdés tényleg komoly, vagy csak unatkozták?
2017. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Hát szerintem ebből konyhaszekrény lesz!

Terhes vagy, mi más lenne ha nem baba?? Bár mi innen nem tudhatjuk kivel/mivel háltál hogy ez kérdés lehet...

2017. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem értitek. Ő aggódik, hogy ott van-e a pici mert a zsákocskában nem látott semmit a doki. De nem kell aggódni, olyan picikét még nem lehet látni. De ha van zsákocska, akkor van baba is, hiszen zsákocska csak úgy nem nő :D :D Boldog babavárást kívánok :)
2017. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!