Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Nektek melyik...

Kismamák! Nektek melyik terhesvitamin vált be a legjobban? Milyen fajtát szedtek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 8. 17:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Én a Gravidát szedtem, a nőgyógyászom ajánlotta. 18-20.hét körül elkezdtem tőle nagyon hányni, pedig egész terhesség alatt nem volt rá példa, szóval váltottam Elevit Plusra.

Azóta is azt szedem, pedig már 4 hónapja szültem (szoptatok).

2017. márc. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

A dokim a Femibionra esküszik, de nekem nem vált be, hányingerem volt tőle + nincs benne vas.

Én Matruellét szedek.


Egyébként tök mindegy, milyet veszel, nagyjából mind ugyanazt tudja. Próbáld ki, amelyik szimpatikus, és ha nem vált be, legközelebb vegyél egy másikat.

2017. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Szabimamija válasza:

Szia!

Nekem a LadeeVit-et ajánlotta a nőgyógyászom, majd a Czeizel intézetben is ezt javasolták!

2017. márc. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. márc. 8. 17:41
 5/20 anonim ***** válasza:

Ladeevit vált be nekem is. Nézd meg az Alma gyógyszertárakban. A hónapban nagyon jó áron van.

Femibion, Elevit Plus nekem hányingert okozott. Valamint itt írták is, hogy amennyire el vannak szállva a Femibionnal pl. nincs benne vas és egy csomó ásványi anyag

A Matruelle is nagyon jó, előző terhességemnél azt szedtem, de az elég drága és olyan küllemre és összetevőkben is, mint a Ladeevit.

2017. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Azon kismamaknak akik esetleg nem szedhetnek jodot, jo szivvel ajanlom ezt:

Ovant baba 2


Jodmentes. Folsavat folatkent tartalmazza mint a femibion. Omega3 is van benne.

2017. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
én elevitet szedtem. nem voltam émelygős tőle egyáltalán. próbáltam a Gravidát is, de attól émelyegtem
2017. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Elevitet szedtem, semmi mellékhatása nem volt.
2017. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én Gravidat szedek
2017. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

En elevitrel kezdtem, attol nagyon rosdzil voltam, majd valtottam femibion 1-re, azzal renben voltam. 2. timeszterben a gravidat kezdtem el szedni (gontoltam tokmindegy, meg a femibion nagyon draga) de az sem valt be, igy femibion-ra (femibion 2)...azota megint rendben vagyok.

Magneziumot, D vitamint meg neha kis calciumot szedek melle.

Ez szerintem egyebkent egyenenkent valtozo.

2017. márc. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!