Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Péterfy sándor kórház szülésze...

Péterfy sándor kórház szülészetén és gyerekágyán mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2017. márc. 10. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

A szuleszet jol felszerelt es jok a dokik, kedvesek a szulesznok.

Csecsemoosztaly: volt kedves es volt paraszt csecsemos is, pelda utobbira: szulesem utani ejszaka iszonyatosan szedultem es nagyon fajt a gatsebem, kisfiam viszont uvoltott folyamatosan szegeny, szopizni meg nem tudott rendesen mit. Be akartam ejjel kettokor adni a csecsemosokhoz, hogy legalabb leulhessek (a folyoson setalgattam vele hogy ne zavarja az alvo szobatarsaimat) de nem vette be a csecsemos, gunyosan azt mondta, "ez az anyasag, tudja?"


Es az igazi brutal sztori...nem volt eleg tejem, 35-36 fok volt, kertem adjanak kis vizet a babamnak..nem adtak mondvan hogy akkor nem fog szopizni, elotej is epp eleg. Hazamentunk a 3 nap letelte utan, kb 2 ora mulva eszleltem hogy langol a pici feje es nem reagal semmire. Visszamentunk a korhazba, immar a beteg csecsemo osztalyra, megvizsgalta az orvos es azt mondta, a gyereknek az a szerencseje hogy eszrevettem, higy lazas, majdnem kiszaradt, ha nem visszuk be, nem erte volna meg a reggelt! :(


Szoval a "szoptatas mindenek felett ezert nem adunk potlast" elvukbe konkretan majdnem belehalt a 3 napos gyerekem. A foorvos felment a csecsemoosztalyra es tartott egy kis fejmosast a csecsemosoknek!

2017. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt éltük át mint az első. Csak én császáros voltam. Augusztusban 37-8fokban augusztus 20-i hosszú hétvégén. Mindenki kedvee, aranyos volt, de a csecsemősöknél pont egy nagyon bunkót kaptunk. Húzta a száját ha kérdeztem valamit, a gyereket nyomta volna a cicimre, mikor nemm volt tejem a gyerek meg üvöltött

Nem volt tejem szó szerint semmi, de nem adtak neki vizet. Szájpenész + kiszáradás lett belőle.

Két hétig tettem cicire, fejtem, ittam teát, sört de semmi tejem nem volt. Végül tápszeres lett a fiam

2017. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ezt kellett megéljétek.


Mekkorák most a babák?

2017. márc. 10. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
1. Vagyok, 6 eves :) Most varom a masodik babat, de o mar nem itt fog szuletni. A dokim eljott onnan es mi kovettuk a Janosba :)
2017. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Es 2-nak: nagyon sajnalom hogy Ti is ateltetek :(
2017. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!