Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10-11 hetes kismama vagyok....

10-11 hetes kismama vagyok. Irtózatosan fáj a gyomrom, szinte semmit sem tudok enni. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
(BIZTOS, HOGY NEM GYOMORSAV!) Iszom az actimelt, eszem az activiat, ásványvíz. SEMMI SAVAS! Nagyon el vagyok keseredve. :( Mit tegyek, mit egyek??
2008. okt. 12. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nem kell savas dolgokat enned ahhoz,hogy több legyen a savtermelés,a várandósság alatt sokaknál teljesen felborul az addig megszokott "rend"!Én ugyanazokat az étkezési szokásokat követem,mint babavárás előtt,mégis folyamatosan gondom van már ezzel! Miért vagy benne biztos,hogy nem a gyomorsavad tehet a kellemetlenségekről?Jártál orvosnál?Igazából egy alaposabb kivizsgálás deríthetné ki az okát,mert látatlanban nem segíthet senki.Kerülni kell a túl savas ételeket-italokat,gondolom ezt már te is tapasztaltad.A keksz,egy darabka kenyér,nálam a tej is segíteni szokott!Üdv,27 hetes kismama
2008. okt. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom mitől lehet, de enni azt muszáj. Próbálj meg sokszor enni keveset. Sok gyümölcsöt és zöldséget egyél. Meg én nem javaslom az aktivált, nekem attól mindig rossz volt a közérzetetem. Próbálj ki valami terhes vitamint. Én az elevitet szedtem és nekem bevált. Ha pedig nem múlnának a panaszok mindenképpen kérd ki egy orvos véleményét vagy a védőnőét. tymy
2008. okt. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Csajok! Valszeg orvos lesz belőle ma, vagy holnap.
2008. okt. 12. 09:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pedig gyomorsav. Ugyanis tényleg nem kell savasat enned, hogy kialakuljon. Menj el a házidokidhoz, ő majd ír fel valamit rá.
2008. okt. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!