Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik trimesztereben...

Harmadik trimesztereben fogyás normális?

Figyelt kérdés
Harmadik trimeszterben járok, es egy olyan problémával kellet szembesülnöm, hogy semmit nem hìztam a terhességem alatt... Felszedtem az első két trimeszterben 5 kg-ot ami most le is ment ugyan ott vagyok mint amikor teherbe estem... Most voltam 30 hetes uh-án mindent rendben találtak, a baba is rendszeresen rugdos... Vajon minden rendben?

2017. márc. 12. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha normálisan eszel, akkor a baba mindent elvesz, ami neki kell. Szóval akkor minden rendben. Hány centihez vagy hány kiló amúgy? Mert főleg nagyobb súlynál fordul elő.

Illetve az az 5 kg mennyi idő alatt ment le? Mert túl hirtelen nem jó fogyni.

2017. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én álmom is ez, annak ellenére, hogy szerintem nem normális. Mondjuk attól is függ, hány kg vagy, mert ha eleve túlsúlyos, akkor azt mondják, egyáltalán nem kell hízni. De ha vékony alkat vagy, annyira nem jó.
2017. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
165 magas 75 voltam mikor teherbe estem most 77 vagyok
2017. márc. 12. 19:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán mondanám, hogy lenne túlsúlyod :D Van pici felesleg, de az még nem túlsúly. Fura, hogy nem szedtél fel több kilót, de a ha a baba jól van akkor minden rendben. Nem törvényszerű a hízás, bár tény, hogy a túlsúlyos kismamák szokta kevesebbet felszedni vagy semennyit. Ha az 5 kg mondjuk pár hét alatt ment le rólad akkor nincs gond. Egyébként azt mondják egy idő után nem híznak a kismamák, mert nem tudnak annyit enni mivel nyomja a baba a dolgokat odabent és a gyomornak kevés hely jut. Ha mondjuk kisebb a felsőtested akkor simán lehet ezért fogysz, nem tudsz annyit enni és azt is a baba elveszi :)


Jó egészséget :)

2017. márc. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem gond, mert nem vagy sovány. ha azt mondanád, hogy most vagy 55 kg, akkor persze probléma. de így nem hiszem. a babák remekül el veszik ami kell nekik, ha van tartalék. én pl. nagyon rosszul voltam az elején, sokat hánytam, fogytam és a baba mégis átlagnál nagyobb volt a 12. hetes uh-n, pedig aggódtam, hogy mi lesz vele.
2017. márc. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!