Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfáztam, tehetnék még valamit?

Felfáztam, tehetnék még valamit?

Figyelt kérdés

Hétvégén felfáztam, nagyon gyakran járok pisilni (nem véres, nem gennyes, hasam se fáj különösebben). Ez eddig egyáltalán nem volt jellemző a terhességem elején sem, most múltam 13 hetes. A szüleimnél voltunk, hiába öltöztem fel jól, este és éjszaka is nagyon hideg volt, ezért gyanakodtam felfázásra.


Elmentem tegnap a kórházi ügyeletre, ott antibiotikumot írtak fel, ezt este meg is ittam. Kicsit jobb mára, próbálok folyadékot inni minél többet, melegben is vagyok, de néha érzem, hogy csíp pisilés közben.


Ha valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban, mennyi idő kellett a gyógyuláshoz? Nem lett baja a babának? Tehetnék még valamit? Olyan régen voltam felfázva, hogy nem emlékszem, hogyan zajlik a dolog, és most eléggé aggódom.


Előre is köszönöm!



2017. márc. 13. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél tőzegáfonya kapszulát. Napi 3 szem egy héten keresztül nekem elmulasztotta. Ha nem múlik el akkor újra doki.
2017. márc. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, a tőzegáfonya nagyon jó rá, mostanában a walurinal nevű italt vettem rá, de tabletta is van belőle.
2017. márc. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2017. márc. 13. 17:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már kaptál antibiotikumot, el fog múlni.
2017. márc. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!