Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. 1 hete szedek Utrogestant....

Kb. 1 hete szedek Utrogestant. Még mindig barnázok. Meddig tart még? Már kicsit darabos. Ma kellene megjönni a második mensimnek. Lehet attól?

Figyelt kérdés

A doki azért írta ezt a gyógyszert mert már volt egy vetélésem.

nagyon félek!!!


2008. okt. 12. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez fura.Én akkor kaptam,de a golyót,amikor 5 hetes voltam és a 12 hétig kellett használni.
2008. okt. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit értesz azon,hogy fura?
2008. okt. 12. 12:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert nem tudtam,hogy terhesség előtt is használják.Én 2 vetélés után Clostylbegitet kaptam 3 hónapig,de fölöslegesen,mert pé.-em az volt anélkül is.Az Utrogestant pedig csak a terh. elején írta fel a doki,hogy ne haljon el.
2008. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!

hívd fel a dokidat és kérj segítséget!szerintem behív egy vizsgálatra.

Én az 4.héttől használtam az Utrogestán hüvelykapszulát, a 12.hét végéig, napi 3 db.ot.

lehet csak az adagot kellene megemelni.

nagyon sok fekvés, fihenés...én 7 hétig feküdtem, ebből 1 hetet kórhátban, mert igy voltam, mint te.

sok sikert!

2008. okt. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1,3 vagyok. Én 2 missed ab. miatt kaptam napi 2*2 golyót és a doki javaslatára 7 hetesen hagytam ott a munkát.
2008. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Volt egy vetélésem és amikor kiderült, hogy babát várok, akkor a dokim felírt utrogestan tablettát, de a barnázás csak csökkent, nem szünt meg teljesen, így aztán 7-10 nap múlva visszahívott kontrollra, mondta, hogy a baba rendben van, de nem jelent jót, ha terhesség alatt vérzek,mert az a méhből jön. Ezért 3x1 Utrogestan tablettát szedtem és 3x1 Utrogestan hüvelygolyót is kellett használnom, nekem is a terhesség 12. hetéig. Ez a sárgatesthormont pótólja, így fennt tartható a terhesség, amennyiben ez okozza a problémát.

A legjobbakat!

35 hetes kismami

2008. okt. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!