Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak akiknek volt ki...

Kismamak akiknek volt ki alakult terhességi csik a varandossag alatt milyen lett kesobb szules utan?

Figyelt kérdés
39+3 napos terhes vagyok sajnos 1 hete eleg csunyan lett a hasam Lila eres, hajszaleres, strias. Olyan kellemetlen ul erzem magam ax orvos elott is. Raknatok fel kepet nektek milyen volt ès milyen lett idovel esetleg hogy mi segitett. Ugy szegyellem magam😕
2017. márc. 14. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi sem segített, 3,5 éve szültem, kb egy lapostányérnyi területen iszonyat csíkos a hasam..
2017. márc. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ki se feheredik? Mert nekem most ilyen piros ès ilyen kis hajszaleres. Ez ilyen marad?😢
2017. márc. 14. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy idő után elhalványul.
2017. márc. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem marad piros, elhalványul :) Nekem az utolsó héten jelentek meg hihetetlen mennyiségben.

Ne szégyelld magad, viseld bátran! Én a mai napig azt vallom, hogy megérte :)

2017. márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En a 2. gyerkőccel lettem nagyon csíkos....olyan mintha egy focilabdával hasba rúgtak volna és a helye tigriscsíkos lett...szörnyen néz ki, de megérte. :D

Most 5 és fél hónapos a fiam, kb. 1 hónapja használom a Collistar Intensive Anti-stretchmarks cream-t (Müllerben vettem, 13000 Ft körül van egy nagy doboz). Azóta picit feszesebb lett a bőröm és valamennyit javult a helyzet. Kozmetikusom szerint addig érdemes próbálkozni ilyesmi krémekkel (és ezt a Collistart ő is ajánlotta többek között), amíg ki nem fehérednek. Tökéletes persze nem lesz már sohasem.

2017. márc. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!