Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hét múlva kell megjönnie de...

1 hét múlva kell megjönnie de nem birom kivárni, tudni szeretném az alábbiak jelenthetnek e terhességi tūnetet?

Figyelt kérdés

Érzelmi hullámvasút (egyik nap idegbeteg, másik nap sírós, harmadik nap normális vagyok), kávé kìvánása (utálom a kávé szagát is ùgy egyébként), gyakori pisilés (eddig naponta max. 3x kellett most meg legalább 8x), "megfog jönni érzés", hajhullás (anya pl. azt mondta hullott a haja a terhessége elején), fogak hirtelen érzékenysége (eddig nem volt gondom soha a fogaimmal), éjszakai (le)izzadás, hőemelkedés, folytonos álmosság, fáradtság, nyak, váll és derékfâjás (semmi baj az âgyammal..).

Nagyjábòl ennyi lenne. Szagokra nem vagyok érzékeny, nincs hányingerem, a cicim se érzékeny...

Persze a legegyszerűbb egy tesztet venni vagy megvárni ezt az egy hetet hogy megjön e, de furdal a kiváncsiság.



2016. szept. 26. 15:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2016. szept. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Hát nekem volt pár tünetem a le írták közül de csak az elmaradt mensi után úgy egy héttel jelentkeztek. Szerintem légy türelmes és majd kiderül. 17+1 hkm
2016. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Hát ezek a tünetek bármit jelenthetnek, nem igazán szoktak ilyen hamar tünetek jelentkezni, szóval szerintem csak beképzeled magadnak. Nekem egy tünetem volt, ami fura volt az a mellbimbó érzékenység, de az is 1-2 nappal azelőtt, hogy meg kellett volna jönnie. Felesleges most még tesztelned, úgyis negatív lesz, reáérsz akkor amikor nem jön meg. Drukkolok. 34 hkm
2016. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Nah akkor szólok a 65 éves édesapámnak, hogy menjen el nőgyógyászhoz, hátha terhes, mert a tünetei 95%-át produkálja ő is.


Bármit jelenthet, amit most érzel. Lehet egy betegség is akár (hőemelkedés, fáradtság, fájdalom), de lehet hormonális megborulás is vagy tényleg a terhességre készül a tested. Még korai bármire tippelni.

2016. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Ha a vágyott terhesség elméletének megismerésére tizedannyi energiát fordítanál, mint a tünetekről való fantáziálásra, tudhatnád, hogy még ha sikeres is lesz ez a ciklus, még nem is estél teherbe, mivel még el sem kezdődött a beágyazódás, ergo még nincs minek okoznia a képzelt tüneteidet. Olvasgass kicsit a témában, legalább jobban telik az idő. Sok sikert és egy hét múlva pozitív tesztet kívánok!


[link]

2016. szept. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Ha még 1 hét van a menzeszig, akkor ha történt is megtermékenyülés, még csak mostanság kezdődhetett a beágyazódás. Szóval tünetek még nem lehetnek, pláne nem ennyi. Türelem. Tesztelni meg akkor tesztelj, ha nem jön meg.
2016. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem terhességi tünet, mert mensi időpontja előtt NINCS még tünete ha baba is van a dologban!
2016. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2016. szept. 26. 21:57
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Vannak tünetek már a fogantatáskor és utána végig. :) ez a hajhullás gyanus :)
2016. szept. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
A beágyazódástól már lehetnek tünetek, ami nálad már megtörténhetett. Amit leírtál, az olyan so-so. Inkább hajlok a baba felé, mint afelé, hogy nem vagy terhes.
2016. szept. 27. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!