Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most nőgyógyászhoz vagy...

Most nőgyógyászhoz vagy háziorvoshoz menjek?

Figyelt kérdés

Ma csináltam egy tesztet, ami pozitív lett.

De tegnap este 38 fokos lázam volt.


2017. márc. 16. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nogyogyaszhoz nincs ertelme 6-7. het elott menni.

Hivd fel a haziorvost es mint mondd el hogy babat varsz, mondd el mid faj (torok, fej, barmi). En ezt csinaltam, igy voltam, mint Te. Sok c vitamin, kek Panadol ha 38 feletti lazam lenne (a laz veszelyes a magzatra, a paracetamol tartalmu gyogyszer nem - nogyogyaszom es haziorvosom velemenye), fekves.

Lehet azt mondja menj le hozza es megnez, ez esetben nalunk sorin kivul fogadjak a kismamat, hogy ne kapjon el a rendeloben meg egy hasmenos vagy influenzas virust is....

Jobbulast!

2017. márc. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyász nem foglalkozik a megfázással, terhességet meg mai teszteléssel úgysem tud megállapítani, semmi értelme nőgyógyászhoz menni még kb. két hétig (kivéve nőgyógyászati panasz, pl. vérzés, görcs esetén). Pontosan úgy tegyél, ahogy az #1 írta, nem ismétlem. Jobbulást és boldog babavárást!
2017. márc. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!