Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi volt a HCG szintetek a...

Mennyi volt a HCG szintetek a 9. heten? (Hozza idoben kozeleso is erdekel, ha vkinek a 9. heten nem mertek)

Figyelt kérdés
Nekem 73450, de ezek a tartomanyok... szamomra teljesen rejtely.

2017. márc. 16. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért mértek neked 9. héten?
2017. márc. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ma volt a normal elso vervetel es benne volt ez is. Nincs semmi kulonosebb oka.
2017. márc. 16. 15:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
4-szer voltam terhes, de még SOHA nem néztek HCG-t.
2017. márc. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előzőnél nekem sem, most is a méhen kívüli terhesség kizárásáért néztek nekem. Nem is tudtam hogy megállapított jó helyen tapadó élő embriónál néznek :o
2017. márc. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A babaval minden ok, csak a labor elvegezte ezt is, ha mar az osszes tobbi vizsgalatot kiirta az orvos. Ahogy nezem itt a kerdeseket, masoknal is van, h megcsinaljak. Egyebkent ikerterhesseg gyanujanal is megszoktak, nem csak akkor csinaljak, ha vmi gond van.
2017. márc. 16. 15:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nyugodtabb lennél, ha nem nézték volna. :-) én 6-szor voltam terhes és sosem nézték.

De láthatóan a tiéd a megfelelő tartományban van.

2017. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 9. héten már teljesen mindegy, mennyi, hidd el!

Az elején lényeges, leginkább akkor, ha nem látják a babát, vagy ha nem nő megfelelően a petezsák vagy üres. És akkor se a szintje érdekes, hanem hogy duplázódik-e 2 nap alatt. Mert abból lehet egészséges terhességre következtetni.


A 9. héten ezen bőven túlvagy, már semmi értelme nem volt megnézni.

2017. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt mindenkinek!
2017. márc. 16. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!