Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogorvosi pecset hianya a...

Fogorvosi pecset hianya a kiskonyvbe?

Figyelt kérdés

Lesz belole barmi hatranyom ha nem mentem el fogorvoshoz es nincs pecset benne? Gondolok itt az anyasagi tamogatasra.Vagy annak ninc koze hozza. Csak szules utan megyek fogorvoshoz akkor is altatasban csinaltatom majd meg, mert betegesen felek a fogorvostol. Kiutesek lesznek rajtam ha bele kell ulni a szekbe...

Mar mondtam a vedononel levo orvosnak de vahy elfelejti vahy nem tudom miert, de minden heten mutogatja nekem h ott meg nem voltam.


2017. márc. 20. 09:29
 1/10 A kérdező kommentje:
37 hkm
2017. márc. 20. 09:32
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia,nekem sem volt és nem szàrmazott belőle hàtrànyom.
2017. márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem se volt. Jártam pedig fogorvosnál gyulladt íny miatt a bölcsessegfogamnál, ha már ott voltam megnézték a fogaimat de minden rendben volt. Csak éppen a kiskönyv nem volt nálam így fogorvosi pecsétem sem lett. Semmilyen hátrányom nem származott belőle.
2017. márc. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi következménye. Csak ajánlott, legalább hogy megnézzék őket, mert ilyenkor hajlamosabb az ínygyulladásra a kismama, stb. 5 perc az egész. Azt pedig megtudod velük beszélni, hogy szülés után szeretnéd megcsináltatni.
2017. márc. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Engem is elküldtek anno a körzeti fogorvoshoz,de én ott közöltem,hogy a fogaimat csak a saját fogorvosom csinálhatja altatásban.

Nekem extra erös garatreflexem van,ha belenyulnak a számba már fulladozom...

Nem kaptam pecsétet,viszont anyaságit igen.

Én ugy tudom ahhoz orvosi/védönöi 4 pecsét kell.

2017. márc. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem kell.

A védőnőnek meg kicsit erélyesebben mond el, hogy MINDEN héten rákérdez, és MINDEN alkalommal elmondod, hogy ez és ez a bajod...

2017. márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az anyaságinak nincs köze hozzá. Fogorvoshoz csak ajánlott menni, de nem jötelező. Én sem voltam egyik terhességem alatt sem, és a kutyát nem érdekelte.
2017. márc. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam köszönöm
2017. márc. 20. 12:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Én se voltam egyik terhesség alatt sem, senkit nem érdekelt.
2017. márc. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Első 2 gyereknél voltam fogorvosnál terhesen.Meg is dicsért a védőnő h oda is elmentEm.Most a 3.nál nem volt időm,senki nem szólt egy szót sem.énis 37hkm
2017. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!