Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire jelent gondot, ha...

Mennyire jelent gondot, ha dagad a bokám?

Figyelt kérdés
36, hétben vagyok, és délelött észrevettem, hogy be van dagadva a bokám. Egyelőre más nincs, a vérnyomásom inkább alacsony, mint magas, és pénteken voltam védőnőnél, a vizeletemben sincs fehérje!(toxémia)
2008. okt. 12. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Én pont ma olvastam (azt hiszem az Anyák lapjában), hogy a boka dagadás főleg ebben az időszakban már a szülés egyik előjele lehet.

A toxémiától szerintem ne félj, mert annak van egy tünetsorrendje:

1. fehérje a vizeletbe

2. vizesedés

3. magas vérnyomás.

2008. okt. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne aggódj, ilyenkor ez már normális. Ha nagyon megterhelő lesz a vizesedés, akkor csinálj egy "gyümi" napot. Egész nap egyél sok-sok gyümölcsöt, és só nélkül elkészített salátát. Nekem sokat segít egy-egy ilyen nap:)

35 hetes pocakos

2008. okt. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Készül a szervezeted a szülésre. Tágulnak a szövetek, a medence meg minden azáltal hogy víz halmozódik fel, így várva azt hogy egy 50 centi körüli manócska előbújjon. Ha a terhességet nem előzné meg a vizesedés, sokkal nehezebb lenne a szülés, hiszen csak a hüvelytágulás nem elég. Anatómiai tanulmányaimat írtam le Neked. :-)
2008. okt. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2008. okt. 13. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!