Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normalis terhesseg alatt?...

Ez normalis terhesseg alatt? Edes szaju lettem

Figyelt kérdés

Ketsegbe vagyok esve, 26 hetes vagyok es folyton edessegeket ennek. Nem kivanom a fott etelt, csak nagyon ritkan.

Eddig 2kg-t hiztam, mert hanyassal eloszor fogytam 6-ot. Kb 3 hete vagyok ilyen edesszaju.


Mit tegyek? Tudom, hogy nem jo igy. Lelkiismeret furdalasom van.


Vagy ez mindenkinel ilyen idoszak es majd elmulik?


2017. márc. 21. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt.Nagyon kívántam a csokit.Nem egyszer volt,hogy megettem egy táblával egy nap alatt.Akkor múlt el amikor megszületett a pici.
2017. márc. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Normális.

Én az almás pitét kívántam nagyon, nagyon!

Miután megszületett a kicsi rá se tudtam nézni. :)

2017. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 12. héttől kezdtem édeset kívánni, főleg a mindenféle krémes sütiket, palacsintákat, tejes shake-t. A táblás csoki nem csúszik szerencsére. De ha a főételeket nézem próbálok azokból is édesebbeket enni, pl gyümölcsleves, hús meggymártással, vagy őszibarackkal. A sós dolgokra rá se bírok nézni, pedig korábban azokat szerettem jobban.
2017. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!