Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 évesen terhes vagyok, de...

16 évesen terhes vagyok, de ez így engem nagyon bánt. Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés
Tehát 14 hetes terhes vagyok,természetesen megtartjuk a barátommal..Anyukám tud róla,és a döntésünkről is,és mindenben támogat minket,de apukám hallani sem akar a kicsiről,és barátomra rá sem tud nézni azóta,mióta elmondtuk nekik,hogy babát várok..Mit tegyek,hogy ne legyen ilyen apukám?😔
2017. márc. 22. 21:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

A szüleidnél fog nevelkedni a gyerek? Ezért teher neki?

Mikor tudtok külön menni? Azért érthető, hogy teherek éli meg, viszont ha normálisabbak vagytok a pároddal, és nem teljesen a szülőkre támaszkodtok, azért lehetne segítőkészebb is.

Ha tényleg dolgozik a párod, el akartok költözni, stb, látja, hogy nem az ő nyakán fog maradni.

2017. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha ti fogjátok nevelni, nem az ő gondjuk és az ő kiadásuk lesz, akkor idővel meg fog békélni.
2017. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Párom dolgozik,és mikor meglenne a kicsi,költöznénk is el,és ezt apukám is nagyon jól tudja..
2017. márc. 22. 21:21
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Akkor teljesen rendben vagytok.

Lehet, hogy téged félt, hátha megbánod? Vagy nem szokta mondani, mi a pontos sérelme?

2017. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Az,hogy támogatnak nem azt jelenthogy újongva örülnek annak,hogy 16 évesen tanulás helyett te inkább ....

Abszolút érthető! Én sem verdesném a s,,gemet a földhöz,ha a 16 éves lányom bejelentené,hogy terhes. Még tanulnod kéne,és élned!

Mit tegyél?

Nagyon már semmit nem tudsz. Majd talán idővel megbékél. De ehhez az is kell,hogy te ne legyél 30 évesen is eltartott,legyenek céljaid a gyerek mellett is,amikért teszel is.

2017. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem apukád még nem dolgozta fel azt, hogy a pici lánya már rég nem pici

Erre csak az idő a megoldás. Ha megszületik az unokája, átértékelődik benne minden.

U.I.:ügyesek vagytok, hogy megtartjátok. Sok boldogságot a babához :)

2017. márc. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

16 éves gyereknél apukának azt is nehéz feldolgozni, hogy valaki esetleg a szomszéd szobában, 2 ajtóval arrébb szexel a kicsi lányával... hát még ogy gyerek is lett belőle :o

majd megbékél, ha megszületik az unoka. főként, ha kislány lesz.

de amúgypiszkosul nem öröm senkinek, hogy 16 évesen kiesel emiatt az iskolából.

Mi a megoldás? bizonyítsd be, hogy igenis, így is képes vagy tanulni, jó bizonyítványt szerezni, már most menj utána, hogy lehetnél ősztől magántanuló... lássa apukád is, hogy nem vagy felelőtlen. nem lehet arra építeni, hogy a párod dolgozik, és majd az jó lesz úgy.

2017. márc. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miről beszél az egyik hozzászóló, egy 16 lány még nagyon is "pici" egy terhességhez, apuka teljesen jól gondolja. Nem lehet a szemére hányni, hogy nem örül annak, hogy a lánya terhes, ahelyett, hogy érettségizne és diplomázna...

Kérdező, szerintem anyukádnak kellene puhítania, aztán ha látja, hogy boldogok vagytok, jól alakulnak a dolgaitok, a barátod bebizonyítja, hogy érdemes a bizalmára, és meglátja az unokáját, akkor talán megbékül. De felesleges bedurcizni, hogy apukádnak egyelőre ez így nem oké. Sajnos igaza van.

2017. márc. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Azért írtam, hogy ő már nem apuci pici lánya, mert aki elég felnőtt a szexhez, az legyen elég felnőtt a gyerekneveléshez is
2017. márc. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%

Házasodjatok össze. Ingyen van. Az apukádat is megnyugtatja és a babának is jobb családban felnőni, mint élettársi kapcsolatban.


PLusz havonta kaptok tízezer Ft-ot két évig.

2017. márc. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!