Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi esély van így rá, hogy...

Mennyi esély van így rá, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Lehet egy kicsit bonyolult lesz, de megpróbálom érthetően :)

Február 22.-én jött meg legutoljára, március 9.-étől kb 12/13.-ától Pharmetexel, megszakítás nélkül védekeztünk (elvileg terméketlen időszakban), onnantól 18.-áig nem használtunk Pharmetexet, hanem megszakítást. Általában napi 1x vagy 2x voltunk együtt. 9.-e előtt nem voltunk együtt, mert távkapcsolatban élünk.

Szóval... Nekem az utóbbi időben, kb az utóbbi 3-4 alkalommal a ciklusom nagyjából 25-6 napra rövidült a 28-ról, ezért úgy számoltam most is, hogy 19.-én lett volna esedékes, hogy megjöjjön. De nem jött.

Ma van a 4. nap, hogy késik, viszont ha 28 nappal számolnék, akkor ma kellett volna, hogy megjöjjön. Nem tudom, hogy kellene-e aggódnom (vagy örülnöm), vagy felesleges még.

Már 4-5 napja megjön érzésem van, tehát kicsit néha érzem pár percre nagyon enyhén a hasam, de utána elmúlik.

Csinálhatok-e már tesztet vagy inkább várjak?

Mit gondoltok?


2017. márc. 22. 17:08
 1/5 A kérdező kommentje:
*12/13.-áig
2017. márc. 22. 17:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj reggel
2017. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még nem vettem tesztet, holnap tudok legkorábban, és akkor péntek reggel tesztelni.
2017. márc. 22. 17:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Pénteken már jó. Nekem is rövidek voltak a ciklusok, a 29. napon pozi lett, de a 28-adikon nem csináltam. Szóval lehet, már aznap is pozitív lett volna.
2017. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell orrba szajba csinalni felelotlenul,es esztelenul ha nem akartok gyereket.

Amugy mar kimutatja a teszt ha terhes vagy. Csinalj egyet.

2017. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!