Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Májusra kiirt kismamák hogy...

Májusra kiirt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 10:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem azt honnan érzed hogy levált a lepény? Vagy az majd csak akkor ha uh-ra mész?
2017. márc. 24. 13:22
 12/19 anonim ***** válasza:

Ááá nem! :)

Alapesetben, hirtelen fellépő éles hasi fájdalom, egyidejűleg erős vérzéssel.

Nna nálam nem ez volt...

Én reggel arra keltem, hogy 10 perces fájásaim vannak... Sűrűsödtek + nem mozgott a baba, így irány a kórház. Ott megvizsgáltak, azt mondták minden ok, 3 napos magnézium infúziós késleltetés.

Aztán mikor bekötötték a magnéziumot és feltették az NST-t, akkor leesett a baba szívhangja 40-re, így azonnal császár. Na ott derült ki, hogy már csak egy hajszál tartotta a lepényt és azért nem véreztem, mert egy vérömleny keletkezett a lepény és a méhfal között, oda véreztem. És ez mentette meg a baba életét.

De ez az eset, ami velem történt állítólag nagyon ritka. Legtöbbször jelentkezik vérzés, meg nagyon erős, éles hasi fájdalom.


Na most remélem nem paráztatok be senkit. :)

2017. márc. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszi hogy leirtad. Szerintem nem. Legalábbis én pl ilyet még sosem hallottam és szeretek minden friss informaciót még ha nem is túl pozitiv.

Ez bárkivel megeshet de nem szabad igy élni hogy jajj most mi lesz.

Én abban hiszek ha a baj jönni akar jönni fog, de addig is ne parázzunk rá mert lehet hogy szép napok mennek el.

2017. márc. 24. 18:46
 14/19 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit! :)


Igazad van, pozitívan kell gondolkodni és élvezni minden pillanatot! :)

2017. márc. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 1. válaszoló vagyok. Tegnap ti is sokat keményedtetek? A hideg front és a szeles idő miatt én rengeteget keményedtem és a baba is sokat kifeszítette magát. Nekünk 1. baba lesz, így szerencsére sokat tudtam pihenni, de elég félelmetes volt.
2017. márc. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Igen én nagyon sokat keményedtem. Én még szédültem is mikor kinn voltunk. Még jó higy itt volt mama és nem kellett szaladnon utánuk. Egy 30 percre biztos lekellett ülnöm.

A gyerekek se aludtak jól.

2017. márc. 25. 07:24
 17/19 anonim válasza:
Hogy vagytok kismamik? Én a héten voltam a 32.heti uhn. 2290g-ra saccolták a baba súlyát. Sajnos sok a magzatvizem, ezért 2hét múlva megint uh.
2017. ápr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Szia! Én előző héten voltam 32. hetes uh-n nekem is 2 kg felett van. A vizem atlagos. Inkabb az hogy még mindig faros.

Jövőhéten megyünk babamoziba aztán még a dokim csinál egy 36. heti uh-t onnan fogjuk tudni mi lesz a sorsom.

Nekem már nagyon elég volt most vagyok 33. hetes de még semmim nincs meg meg semmim nincs rendezve.

2017. ápr. 5. 13:21
 19/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hogy vagytok?

Kedves kérdező befordult a babád azóta?

2017. ápr. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!