Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehet baj, ha...

Szerintetek lehet baj, ha nincsenek tüneteim?

Figyelt kérdés
8+3 hkm vagyok. Eddig sem volt túl sok tünetem, de 3 napja már a mellfeszülés is megszűnt, ma pedig 36.7es testhőmérsékletet mértem napközben, ami vasárnap még 37 volt. Igaz a lázmérő kicsit problémás, szinte lehetetlen lerázni.

2017. márc. 24. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én 9 hkm vagyok . Tuneteim nincsenek meg nem is voltak csak annyi h a mellem feszült és sokat járok pisilni . Na ebből a mellfeszules elmúlt és csak a pisi maradt :)
2017. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak az elmúlt 1 hónapban minimum 2 olyan kérdés volt h " baj e h nincs tünetem"

Nem, nem baj!

De ha rá" guglizol" 3 teli oldalt dob ki ezel kapcsolatban!!!

2017. márc. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ikreket vártam. Egyetlen terhességi tünetem a pocaknövekedés volt.
2017. márc. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt semmi tünetem a pocakon és az utolsó hetek vizesedésén kívül :)

Hajrá, jó lesz :)

Ne aggódj, a baba és a te tested is tudja mi a dolga.

2017. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Carragher_x ***** válasza:
Mivel a terhesség nem egy betegség, hanem egy állapot, így pont annyira baj, ha nincs tüneted, mintha pár km lefutása után másnap nincs izomlázad:)
2017. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De jo, hogy kiirtad ezt a kérdést . Én ma vagyok 9 hetes és nincs semmi tunetem, és én is aggódom . Most kicsit nyugodtabb lettem
2017. márc. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Legjobban a hő miatt ijedtem meg, de kértem a sógornőmtől egy normális, higanyos lázmérőt, és 37.4-et mutatott. Így, egy kicsit én is megnyugodtam.
2017. márc. 24. 17:55
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem ugyanaz, ha volt vmi terhességi tüneted és elmúlt, vagy ha egyáltalán nem volt soha. Az előző sajnos jelenthet bajt. Reméljük nem így van.
2017. márc. 25. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!