Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A harmadik terhesség viseli...

A harmadik terhesség viseli meg tényleg a legjobban a szervezetet?

Figyelt kérdés

Első terhességemkor(9 éve)meg se kottyant,hogy terhes vagyok.minden tünet nélkül,a legfittebben vittem végig a 9 hónapot,álom terhességből,álom szülés lett.aztán rá 4 évére volt egy középidős vetélésem,ami szörnyen megviselt,depressziós lettem,majd mehezen jött újra össze a baba.De sikerült,terhes lettem,viszont az elején kellett vérezgetések miatt progit szednem,sokat keményedtem,végig hánytam,kellemetlen volt az egész terhesség,rengeteg problémával,amit utólag vissza emlékezve lehet én magam generáltam,.ert egyszerűen annyira rettegtem,hogy elveszíthetem,hogy minden nap az ját a fejembe,hogy hát biztos ma fog vmi szörnyűség történni,szerencsétlen vagyok,úgyis lesz vmi.... :( ezek a gondolatok tették ki minden egyes napomat.Aztán 37 hetesen megindult a szülés,de farfekvés miatt császár lett.Kisfiunk szerencsére makk egészségesen,erősen jött a világra már 2 éves.Viszont mindig is 3 gyerekről ábrándoztunk,és szóba jött,hogy legyen vagy ne,mert akkor neki állhatnánk a próbálkozásnak,de félek,hogy a harmadikat is olyan rosszul viselném-e,mint a másodikat,vagy van esély rá,higy probléma mentes lesz...

Nálatok hogy volt?


2017. márc. 25. 12:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántottál meg, naponta kérdeznek tőlem ilyesmit. Bár lassan belefáradok..Nyilván csupa jót kívánok a gyerekeimnek. Most velem együtt megtapasztalhatták, hogy bizony nem sikerül mindig minden. Ez is hozzánk tett vmit, petsze szívesen kihagytam volna az élményt.Most még nem tudják, hogy várandós vagyok.Hetente elmondják, hogx próbáljam meg újra. :-) Tudják, hogy miért félek, de szerintük elveszítek egy kincset, ha meg sem próbálom. Arról már nem beszélve, hogy állandóan arról papolok, hogy menni kell az álmaink után, ha kudarc is ér. Biztos neked is mondták, hogy miért nem elég kettő... Nem várom, hogy megértsétek, de kérem, hogy tartsátok tisztetben. Sziperérzékeny vagyok, h.lye hormonok... :-)
2017. márc. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A harmadik volt a legkönnyebb, igaz nem voltak ilyen borzasztó előzmények. A negyedik nagyon megviselt, bár itt is inkább a külső tényezők miatt. Akartam is meg nem is (szinte egyszerre derült ki a terhesség, az apjuk betegsége), vérzés miatt hormonpótlás kellett, később cisztákat láttak az egyik veséjében. Sokat idegeskedtem, a szervezetem is nehezen akar azóta magára találni.
2017. márc. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

1baba probléma mentes várandósság.Császárral végződő szülés.

2baba problémás várandósság,vérzések,méhszáj 28 hétre elkezdett nyílni.Szinte végig fekvés.24óra vajúdás után villám kitolás.

Jelenleg a 3.-al vagyok 38hetes.Az elején volt kis vérezgetés de hamar elmúlt.Igaz keményedtem sokat,de a méhszáj nem kezdett el nyílni.A keményedésekhez hozzátartozik h házfelújításban vagyunk,pihenés szinte nincs.Majd meglátjuk hogyan alakul a szülés.

Ha vágytok rá vágjatok bele.Nincs 2 egyforma terhesség mint ahogy 2 egyforma gyerek sem.

2017. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!