Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt akinek semmilyen tünete...

Volt akinek semmilyen tünete nem volt a terhesség elején? Mintha nem is lenne terhes?

Figyelt kérdés
2017. márc. 27. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Viszonylag hamar megtudtam hogy terhes vagyok. Nemvárt elött 5 nappal. Pozi teszt után pár napig még véltem felfedezni tüneteket, de most szinte semmi.A cicim duzzadt és eres, de nem fáj. Néha el is gondolkozom azon hogy vajon tényleg az vagyok? :D Jövő héten megyek dokihoz.
2017. márc. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem egesz terhesség alatt nem volt tûnetem,bajom szerencsére. Csak annyi h nem jôtt meg.
2017. márc. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem volt tünetem egyiknél sem az elején, csak a 3. trimeszterben
2017. márc. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem volt, egész terhességem alatt. 8.héten mentem nőgyógyászhoz, pozitív teszt után.

Makk egészséges kislányom született.

2017. márc. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem néha enyhe émelygés, a szaglásom erősödött, és mellfeszülés. 10+6 hkm
2017. márc. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azon kivul hogy nagyobbak lettek a melleim ...semmi mas tunetem nincs ...8 hetes vagyok
2017. márc. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én kétszer hánytam a terhességem alatt. Egyszer azért mert nagyon fájt a fejem aztán azért mert félrenyeltem és nagyon köhögtem. Más nem volt. 😊
2017. márc. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ikrekkel voltam terhes, és a pocaknövekedésen és vérzés elmaradáson kívül semmi tünetem sem volt. Sajnos a terhességem csak a 20. hétig tartott; de nem a tünetek hiányán múlt...
2017. márc. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Terveztük a babát, vérzés zavarral mentem orvoshoz, akkor már 9 hetes terhes voltam. Tehát az első hónapban rendes menstruáció jellegű vérzésem volt és csak a másodikban lett gyanús. A párom teltebbnek látta a mellem, nekem amúgy 2 tünet volt: fura közérzet (egyszerre betegnek is éreztem magam, meg nem is), és öklendeztem két ételnek a nevétől is.
2017. márc. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt néha meg is feledkeztem arról hogy babát várok :D
2017. márc. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!