Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől álmodhatok szinte...

Mitől álmodhatok szinte mindennap rosszat?

Figyelt kérdés

Folyton olyasmiket álmodok, hogy a párom elhagy vagy éppen megölik vagy legutóbb pl sógornőmmel vitáztam. Nagyon rossz, hogy hajnali háromtájt mindig arra kelek fel, hogy rosszat álmodok. Az tuti, hogy párom nem csal meg, hiszen non stop itthonvan, még a haverjaival is úgy találkozik, hogy visz magával. A rossz álmokat okozhatja a szüléstől való félelem?

34hkm


2017. márc. 28. 13:39
 1/6 anonim válasza:

Mit szoktál vacsorázni?

Mindennapjaidban kiegyensúlyozott, boldog ember vagy, vagy a nappalok is rosszak?

2017. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Boldog, izgatott ember vagyok ébren. Minden napot úgy élek meg, mint egy csodát és mindig vannak új terveim. Bár az tény, hogy néha a hormonok felborítják ezt, előfordul, hogy sírni kezdek csak úgy.. de egyébként igen, szép az életem, ezért nem értem, miért álmodom rosszakat.
2017. márc. 28. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vacsorázol be nagyon? Vagy nem eszel nehezet? Én ha sokat eszem borzalmas dolgokat tudok álmodni.
2017. márc. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán. Ált estére annyira lefárasztom magam, hogy nincs erőm enni se. Családi ház, saját vállalkozás indítása stb..
2017. márc. 28. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Normalis, ha nagyon elenk almaink vannak es jobban emlekszunk ra, a hormonok okozzak, azt olvastam. Meg, hogy erdemes naplot vezetni rola, mert a lelki allapotodrol adhatnak betekintest, szoval te valoszinuleg stresszelsz valamin, bar azt aztan megertem, ha felsz a szulestol! Probalj meg lefekves elott "meditalni" egy kicsit, par percig ne gondolj semmire es lelegezz melyeket, vagy epp gondolj arra, hogy csodalatos szulesed lesz es egy gyonyoru kisbabad.


17 hetes kismami

2017. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A szüléstől tényleg félek.
2017. márc. 29. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!