Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ivott valaki terhesség alatta...

Ivott valaki terhesség alatta FLP aloe gélt, vagy szedni bármilyen más FLP terméket?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdni inni gélt, hogy jobb legyen a közérzetem, illetve, hogy labor eredményem egy kicsit jobb legyen.. Sok jót hallottam róla, de nem tudom lehet e terhesen is használni ezeket??! Légyszi írjatok tapasztalatokat, illetve ha van tapasztalt FLP-s forgalmazó szívesen veszem a tapasztalatát..

2017. márc. 29. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Nyilvál, aki forgalmazza, az isteníti. Engem pl rá akart beszélni egy, hogy ha veszek, és iszom, akkor az állatainknak is adjam, mert immunerősítő. Hát a törpenyúl számára az aloe mèreg. Ő nem hitte el, mert az aloe csodaszer, és nem mérgező semmilyen élőlénynek.

A másik, amin nagyon nevettem, hogy az ajakápoló az aranyeret is gyógyítja.

Vagy a turmix, ami vacsora helyett fogyasztva zsírt éget, vacsora után fogyasztva pedig segíti a szervezetnek a tápanyagok hasznosítását, és súlyt gyarapít. (A párom gyomorfekély miatt sokat fogyott, neki akarták ajánlani, de én is ihatom, mert én majd fogyok tőle)

Egyetlen dolgot használok aktívan, az a First.

Nyilván nem csinálsz bajt, ha iszod-eszed ezeket, de csodát ne várj.

2017. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm szépen a tapasztalatodat! Valószínűleg az FLP ügynök akivel beszéltél nem volt a helyzet magaslatán.. Nekem régen jó tapasztalatom volt, de már régen volt kB 10 éve anyukám itta és az orvos racsodalkozott a hogy milyen jók a leletek, pedig előtte komoly vérnyomásmérő gondja voltak.. Nekem a zöld krém sokat segített. A kérdésem most azért fontos mert ugye most babát várok és ilyenkor nyilván más a helyzet, azért is fontos a kismamás tapasztalatok.
2017. márc. 29. 20:43
 3/9 A kérdező kommentje:

Vérnyomásmérő =vérnyomás

Bocsi T9 átírta :)

2017. márc. 29. 20:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. En gyomoregésre ittam. Es jol csillapitotta a hanyingeremet is. Sztem jo dolog volt inni. Nekemlegalábbis nagyon sokat hasznalt. Es azalatt az ido alatt az allergiam sem jott elo....
2017. márc. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Igen, szedheted, sőt a baba és a saját egészséged megőrzésére is sok vitaminra, ásványi anyagra van szükséged. Van egy nagyon jó gyermekorvosi előadás a témában. Ha esetleg érdekel, akkor szívesen elküldöm emailben. Csak megjegyzem, hogy az 1-es válaszoló jó tanácsokat kapott, csak ki kellett volna próbálnia.
2017. márc. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Ha nem gond, nem mérgezném meg a nyulamat...

Az meg egyenesen nevetséges, hogy ugyanaz a lötty egyszerre zsírt is éget, meg a hízást is segíti.

Az ajakápoló-aranyér dolog lehet, hogy jó, de szerencsére nem aktuális.

2017. márc. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös válaszló:) küldtem emailt, akkor várom a gyermekorvosi előadást!
2017. márc. 31. 12:57
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a véleményét, tapasztalatát!
2017. márc. 31. 12:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Privát üzenet jött, de email cím nem volt benne, így nem tudtam még elküldeni.
2017. ápr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!