Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek leállt a magzat a...

Akinek leállt a magzat a fejlődésben, mik voltak a tűnetei?

Figyelt kérdés
2017. márc. 30. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalat. 9 hetesen mentem először dokihoz, így jött ki, hogy külföldön voltam és nem tudtam előbb menni. Ott mondta a doki, hogy az UH ból egyértelműen látszik, hogy 8 hetes koráig fejlődött és utána megállt. 4 nap múlva műtöttek. Boldog kismamaként mentem a dokihoz a vizsgálatra.... en semmit nem éreztem, mert nem indult be a vetélés. Nem vereztem egyáltalán.
2017. márc. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán semmilyen tünetet nem vettem észre. Sőt, nem volt se reggeli hányinger, se mellfájás, se más klasszikus terhességi tünet. :(

A vetélés nálam se indult el, csak az uh-n derült ki, hogy baj van.

2017. márc. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, elmúltak vagy egyálltalán nem volt?
2017. márc. 30. 10:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül van tünete. Én mondjuk vérezgetni kezdtem, de egy barátnőmnek csak ultrahangon derült ki, semmi jele nem volt.
2017. márc. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem simán elmúltak a terhestünetek egyik napról a másikra.
2017. márc. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2vetélésem volt egyik missed ab. Lett a másik spontán ment el :( mindkettőnél volt barnázás.az elsőnél leállt a szívműködés a 2.nál be sem indult.
2017. márc. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 6 hetesen voltam dokinál, nem sok tünetem volt, sűrűn jártam pisilni, meg érzékenyek voltak a melleim és mindjárt megjön érzésem volt enyhe görcsökkel. Doki 3mm-es élő embriót (embriókat) látott azt. 3 héttel később kellett visszamennem, boldog voltam, kb 6. heti uh után másnap megszűnt a hasfájás pár napra rá a melleim se fájtak és végigaludtam az éjszakát. Semmi tünetem nem volt 3 hét vidámság után kiderült az uh-n, hogy kb 2 napot élhettek még a picik...


Azóta eltelt majdnem másfél év és boldog 22 hetes kismama vagyok egy fiúcskával akivel émelygésen kívül nem volt jelentős tünetem :)

2017. márc. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!