Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 nappal az első pozitív...

12 nappal az első pozitív teszt után mit kellene látni az ultrahangon?

Figyelt kérdés
Nekem az orvosom csak egy üres petezsákot látott (a méretét sajnos nem tudom). A ciklusom elég összevissza. Ha 28 napos lenne március 9-én kellett volna megjönnie, de nem jött, több tesztet csináltam, 15-éb még negatív volt, 17-én pedig halvány pozitív. 1 hét múlva kell visszamennem dokihoz. Remélem ott lesz arra a kistesó. Szerintetek van rá esély?
2017. márc. 30. 08:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen, első baba :)
2017. ápr. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Szia :-) szerencsére minden rendben, 1 héttel fiatalabb a terhességem a menstruációhoz képest.
2017. ápr. 5. 15:34
 13/17 anonim ***** válasza:
Jaj de jó. Nálam is ugyanez a helyzet. Vérzés szerint már 13 hetes, méret alapján 12. Örülök, hogy rendben van minden. Boldog babavárást! 😊😊
2017. ápr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
És hogy érzed magad? Neked is boldog babavárást :-)
2017. ápr. 5. 21:10
 15/17 anonim ***** válasza:
Jól vagyok, különösebb rosszullét sem kínoz. Kicsit fáradékonyabb vagyok, hamar elálmosodom este. De alapvetően minden rendben van. Te hogy viseled? Vannak tüneteid? 😊
2017. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Eddig semmi nem volt az álmosságon kívül de most két napja délelőtt hányinger kínoz. Fura mert kisfiamnál ilyen nem volt egyáltalán. Napközben sem jó a közérzetem.
2017. ápr. 6. 07:51
 17/17 anonim ***** válasza:
Kitartás, remélem hamar elmúlik ez a része. :)
2017. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!