Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora a kockázata a vetélésn...

Mekkora a kockázata a vetélésnek, ha orbáncfű teát iszom?

Figyelt kérdés
Olvastam róla, hogy nem ajánlott, de olyat is olvastam, hogy mikor állatokon tesztelték nem okozott semmilyen problémát a magzat fejlődésében. Kíváncsi lennék tapasztalatokra.

2017. márc. 30. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Amikor a heroinos, bagós alkoholista 17 éves kitol magából egy gyereket, és semmi baja. Akkor el lehetne gondolkozni, hogy az ilyen "ha nem 11 hanem 12 csepp vízzel mostam a kezem, elvetelek?!" Kérdéseknek mennyire van létjogosultsága....
2017. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Én nem innám. Kifejezetten ütős. Depis vagy? Nem elég a citromfű?
2017. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Nem sok a vetélés esélye, a magzatra viszont ártalmas lehet.

A bőrödnek meg annyi: az orbáncfű fényérzékenységet okoz, a terhesség is hajlamosít pigment foltokra, úgy fogsz kinézni mint egy dalmata.


Mindegy, mit eszel, mit iszol, nem fogsz elvetélni. Ha nem akarsz terhes maradni, ott az abortusz. Unom már az ilyen burkolt kérdéseket.

2017. márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelőnek: ez nem burkolt kérdés, semmi kedvem elvetetni egy babát... és mivel én semmire nem szedek gyógyszert, csak gyógynövényes dolgokat fogyasztok, itthon termesztem őket, és azzal kúrálom magam, és csak szerettem volna tudni, hogy le kell-e mondanom róla.. ennyi... nem szeretem az előítéletes embereket, így a negatív kommenteket hagyd meg magadnak, köszönöm!
2017. máj. 8. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!