Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen esküvő?

12 hetesen esküvő?

Figyelt kérdés

12hetes leszek amikor lesz az esküvő.

Kb 80an leszünk,inni nem akarok majd és nem is fogok.

Volt már valaki így?

Mire figyeljek oda?



2017. ápr. 1. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Amire terhesen barmilyen mas napon oda kell figyelni. Ne eroltesd meg magad, igyal sok vizet, ha szukseged erzed pihenj le egy szekre. Roviden ennyi..
2017. ápr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Én 17 hetes voltam, minden szuper volt.

Nem volt gond, nyilván nem ittam alkoholt, táncolni amíg jól esik nyugodtan lehet.

Kérdés, hogy lesz-e hányingered, 12 hetesen ha valakinek van is jó eséllyel elmúlik de nem mindenkinél. Az azért beárnyékolhatja a napot rendesen.

2017. ápr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Problémamentes terhességnél csak annyi a teendő, hogy kíméled magad amennyire lehet, egyébként pont annyira kell figyelni, mint máskor. Nálam ez kapufa lett volna a 6-7. héttől a 20.-ig gyakorlatilag a víz is alig maradt meg bennem és a 10 és 14. hét között több alkalommal kórházba is kerültem megfigyelésre és infúzióra. Kíméletes étkezés, sok folyadék, alkohol nuku, többször megpihenni és nem túleröltetni magad, nagyjából annyi ippeg pont elég, illetve ha fáradékony vagy, akkor nem kell hajnalig mulatnod a násznéppel.
2017. ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Keveset táncolj és ugrálj!

Sok boldogságot kívánok!

2017. ápr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. ápr. 3. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!