Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25. hét körül lévő kismamák,...

25. hét körül lévő kismamák, ti hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, mások hogyan érzik magukat ennyi idős terhesen. Én 25 hetes vagyok, de mivel első terhesség, így semmi tapasztalatom, valójában hogyan is "kellene" éreznem magam. Komolyabb problémám egyébként nincs, habár van olyan, hogy estére már feszül a hasam, de ezt is inkább betudom a puffadásnak /terhesség nélkül is mindig puffadt voltam estére :(/
2017. ápr. 7. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is első baba, szóval én sem tudom mit kéne érezni ilyenkor, de biztos ez is egyénenként változik amúgy. Nekem sincs problémám, bár az elején se volt semmi, semmi hányinger, rosszullét. A derekam kicsit fáj néha, de viselhető, a melleim feszülnek, így kb ennyi.

24 hkm

2017. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok. Egy kis hát-és derékfájást levéve jól vagyok, na meg a puffadást de ez nekem se újdonság. Második baba, az elsővel max a derekam fájt ekkor. De előző terhességhez se érdemes viszonyítani, sokminden más.
2017. ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


En 26 hetes vagyok, szintén első baba. (25 éves vagyok)

Nekem az alvás egyre nehezebben megy, néha alig tudok megfordulni az ágyban... :(

Egyébként semmilyen más problémám nincs, néha kicsit faradt Kóny vagyok, de ez sztem betudható annak, hogy ejszaka nem tudok mélyen aludni. A baba úgy gondolom jol érezheti magát mar rengeteg dolgozik a pocimban :)

2017. ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem sincs semmi tunetem, nekem is elso baba. Teljesen jol vagyunk, a baba iceg-ficeg. Viszont a pocakom alig nott, ami neha aggaszt, sok kismama 24-25 hetesen mar igen csak lathato pocakkal rendelkezik.
2017. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!