Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Konek volt az elso par hetben...

Konek volt az elso par hetben verzese?

Figyelt kérdés
Nekem ma lett enyhe verzes. Sotetszinu inkabb barna. Van 4 pozi tesztem. Nogyogyaszomhoz csak 26ara kaptam idopontot. Volt igy valaki, hogy verezgetett ? Tunetek ugyan ugy megvannak. korhazban tudnak segiteni valamit?
2017. ápr. 11. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat mondjuk azonnal menj orvoshoz, mert ez jelenthet kezdodo vetelest vagy progeszteront hianyt is! Masodik eseten azonnal gyogyszeres potlas kell, hogy megmaradjon!

Nekem vetelest jelzett. A verzes soha nem normalis terhesseg alatt, minden esetben orvos!

2017. ápr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Pozi teszt + vérzéssel még ma menj el nőgyógyászatra, soron kívül is fogadniuk kell. Valószínűleg adnak progeszteron pótlást. Vérzést okozhat progeszteron elégtelenség, haematoma, vagy egyszerű hüvelyi hajszálér elpattanás is. Fontos, hogy lásson orvos mihamarabb!


(Lehet, hogy jön majd egy 49%-os idióta, aki a hasonló kérdéseknél minden erejével a progeszteronpótlás és a korai terhességek megmentése ellen kampányol, de vele nem kell foglalkozni. Nem fogja föl, hogy az embrió egészségessége és életképessége, valamint a sárgatest erőssége két egymástól független dolog.)

2017. ápr. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tunetek es ezer pozi teszt sem szamit semmit, ha esetleg megindult a veteles vagy utrogestant kene kapnod hogy ne induljon meg, menj el egy orvoshoz most delelott. Ez nem jatek, a barnazas alvadt ver es korantsem normalis!
2017. ápr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Minden nap van egy ilyen kerdes. Hogy lehet egy no ilyen tudatlan ? Verzes terhessegben SOSEM normalis!!! Ja, tudom ... elso baba.


Menj dokihoz! Vagy vetelsz epp, vagy nem.

2017. ápr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Reggel volt a wc papiron meg tettem fel tampont azon 2-3 cseppnyi. Delutan tudok leghamarabb orvoshoz menni :( de mindenkepp megyek! Nem akarom elvesziteni a picit.
2017. ápr. 11. 09:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tampont ??

Hat komolyan, en inkabb nem mondok semmit.

Mikor a gyerekem elete volt a tet, en azonnal tudtam menni a korhazba.

2017. ápr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod elveszíteni, akkor ne várj délutánig!!! Nem is értem mi lehet fontosabb. Nekem is voltak vérzéseim. Azonnal indultam a kórhàzba. Ha az utca túlsó feléről a Marika néni tud bevinni, akkor ő visz be.
2017. ápr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tampont????? Hogy jut eszedbe terhesen tampon???? :OOO
2017. ápr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szedd ki azt a tampont.

Tegyel be egy tisztasagi betetet.

Menj be a korhazba, taxi, szomszed, tokmindegy.


Amig nem indulsz: fekves! Semmi megeroltetes, emelgetes, stb.

2017. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Terhességem alatt kb 10x véreztem. Szerencsére nálam csak hajszálér megpattanás volt, de mindig azonnal rohantam a kórházba. Hétvégén, éjszaka közepén, bármikor. Már mindenki hülyének nézett, de nem érdekelt. Nem játék! A tampont sürgősen vedd ki!
2017. ápr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!